1 dk. Serkan KÖSE 30.08.2021

Saint Row Serisinin Yeni Oyunu Hakkında Yepyeni Bir Fragman Paylaşıldı

Yayıncılığını Deep Silver’ın üstlendiği ve geliştiriciliğini ise Voliton’ın üstlendiği yeni Saint Row oyunu geçtiğimiz günlerde resmi olarak durulmuştu. Oyunun yeni fragmanı paylaşıldı. 

Saint Rpw serisini yeniden başlatacak olan oyun hakkında kısa bir süre önce fragman paylaşılmıştı. Paylaşılan yeni fragmanda ise oyuna dair pek çok yeni bilgi ve detay görebiliyoruz. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) için 25 Şubat 2022’de çıkacak. 

Fragman

Tanıtım Yazısı

Yanında dostların Neeah, Kevin ve Eli ile geleceğin Mafya Babası olarak Saints çetesini kuracak, Santo Ileso’nun sokaklarında kurduğun imparatorluğu büyütüp şehrin kontrolü için savaşırken Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele edeceksin. Aslında Saints Row bir tür yeni şirket kurma hikâyesi. Tek farkı, Saints çetesinin işi suç işlemek.

Şimdiye kadar yaratılan en büyük ve en iyi Saints Row oyun dünyasının tadını çıkar. Santo Ileso’nun gitgide genişleyen benzersiz dünyası yan görevlerle, suç dünyasının tehlikeli hamleleriyle ve muhteşem ana görevlerle dolu vahşi ve çok eğlenceli bir yer. Silahlarını, arabalarını ve hatta atlayış tulumunu kullanarak bu dünyanın bir numarası olacaksın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al