1 dk. Burak Kose 20.05.2021

Total War Warhammer 3 Oyunu Yeni Fragmanı Paylaşıldı

Yılın merakla beklenen oyunlarından birisi olan Total War: Warhammer 3 oyununun yeni fragmanı paylaşıldı. İşte yayımlanan fragman ve çok daha fazlası.

Geliştiriciliğini Creative Assembly’nin üstlendiği ve yayıncılığını ise SEGA’nın yaptığı Total War serisinin yeni oyunu olacak olan Total War: Warhammer III oyunu için yeni bir fragman paylaşıldı.

Yayınlanan yeni videoda yeni oyuna dair pek çok şey görmek mümkün. Videoda Kislev’in Buz Kraliçesi Katarin ve onun ordusu gösteriliyor. Oyununu kıdemli oyun tasarımcısı olan Oscar Andersson, Kislev’in savunma odaklı oyun sevenler için fazlasıyla uygun olduğunu dile getirmişti.

Total War: Warhammer III için ne yazık ki net bir çıkış tarihi şimdilik verilmemiş olsa da oyun için erteleme haberi gelmezse oyunun 2021 yılı sonlarında çıkması bekleniyor. PC platformu için çıkacağı doğrulanan oyun Epic Games Store ve Steam platformunda 345 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Total War: Warhammer III Fragmanı

Kaos Diyarı; dünyanın ve onun önemsiz savaşının çok ötesinde saf, kötücül büyünün bir boyutudur. Biz faniler için anlaşılmaz ve korkuş bir yer olan Kaos Diyarı’nda güç vaatleri fısıldar ancak orayı görmek onun tarafından baştan çıkartma anlamı taşır. Bu ruhunu ona teslim etmek anlamına ve ona dönüşüm anlamına gelir.

Yaklaşan çatışma herkesi yutacak. Ya iblislerinizi fethedin ya da onları komuta edin.

 

Burak Kose

Esporlab yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com