2 dk. Serkan KÖSE 17.04.2021

Ubisoft E3 2021 Etkinliğinin Yapılacağı Tarih Duyuruldu

Ubisoft E3 2021 etkinliğinin yapılacağı tarih açıklandı. İşte online olarak düzenlenecek olan E3 etkinliğinde Ubisoft’un lansmanının yapılacağı o tarih.

Ubisoft E3 2021 tarihini duyurdu. Dünya genelindeki pandemi sebebiyle bu yıl online olarak gerçekleştirilecek olan E3 2021 etkinliğinde Ubisoft’un etkinliğinin detayları paylaşılmamış olsa da etkinliğe dair bazı önemli bilgiler daha şimdiden ortaya çıkmış durumda.

Oyun dünyasının merakla beklenen etkinliklerinden birisi olan E3 her yıl oyuncuların beklediği fuarların başında geliyor. Her yıl yeni oyunların tanıtıldığı, trailer gösterimlerine kadar pek çok eğlenceli manzaralara ev sahipliği yapan E3 etkinliği bu yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek.

ubisoft-e3-2021-etkinliginin-yapilacagi-tarih-duyuruldu

Geçtiğimiz yıl koronavirüs sebebiyle iptal edilen E3 etkinliği bu yıl internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Durum böyle olunca yıllardır Electronic Entertainment Expo olarak isimlendirilen E3 bu sene Electronic Entertainment Experience ismiyle gerçekleştirilecek.

Ubisoft E3 2021 Etkinliğinin Yapılacağı Tarih

E3 etkinliğinin adı ne olursa olsun, organizasyon pek çok katılımcıya ve oyuncuya ev sahipliği yapacak. E3 2021 etkinliğinde özel bir etkinlik düzenleyecek olan firmalardan birisi de Fransa merkezli Ubisoft olacak. Ubisoft Forward ismi ile düzenlenecek olan etkinlik E3 kapsamında 12 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinliğin detayları şimdilik açıklanmamış olsa da etkinlikte nelerin duyurulacağı az çok belli olmuş durumda.

E3 2021 kapsamında gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward’da duyurulması beklenen oyunlardan birisi de uzun süredir geliştirilen Far Cry 6 oyunu olacak. Ubisoft bu oyun dışında ayrıca The Division 2 ve Rainbow Six Siege oyunlarına dair haberler ve güncellemeleri de paylaşacak.

Etkinliğin bir diğer konusu ise pek çok kişiyi daha şimdiden heyecanlandırıyor. Bilindiği üzere Disney Star Wars ve Lucasfilm Games’i tekrardan canlandırdıktan sonra Star Wars oyunlarının EA ile olan sözleşmesinin devam etmeyeceğini belirtmişti. Fransa merkezli Ubisoft’un ise büyük bir açık dünya Star Wars oyunu üzerinde çalıştığı biliniyor. E3 kapsamında bu oyunun duyurulması da pek çok oyuncu için büyük bir sürpriz olacaktır.

E3 2021 online olacak gerçekleştirilecek olsa da etkinliğe pek çok dev marka katılacak. Etkinlik 12 – 15 Haziran tarihleri arasında online olarak düzenlenecek ve etkinliğe Nintendo, Microsoft, Take-Two, Capcom, Konami ve Warner Bros gibi dev markalar katılacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al