2 dk. Serkan KÖSE 31.03.2021

Xbox Live Gold Nisan 2021 Oyunları!

Microsoft Xbox Live Gold Nisan 2021 oyunları açıkladı. Nisan ayında Xbox Live Gold aboneleri 4 oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. 

Microsoft, Nisan 2021 döneminde Xbox Live Gold abonelerine sunacağı ücretsiz Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını açıkladı. Xbox Live Gold aboneleri her ay olduğu gibi bu ay da ücretsiz oyunları kütüphanelerine ekleyip oynayabilecek. Xbox kullanıcıları bu oyunları geriye uyumluluk modu sayesinde diğer oyun konsollarında da deneyimleyebilecek. 

Xbox Live Gold Nisan 2021 Oyunları 

Nisan ayında Xbox Live Gold aboneleri,  Vikings: Wolves of Midgard, Truck Racing Championship, Dark Void ve Hard Corps oyunlarını ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. Nisan ayında verilecek olan ücretsiz oyunların listesi şu şekilde. 

Dark Void 

2010 yılının Ocak ayında çıkışını gerçekleştiren Dark Void oyunu, oyuncuları hikaye modu ve aksiyon anlamında tatmin edebilir. II. Dünya Savaşı’ndan önce geçen bir atmosferin içerisinde oyuncuları dahil eden oyunda, oyuncular Bermuda Üçgeni’nde uçarken başka bir dünyaya ışınlanan “William Augustus Gray” isimli bir kargo pilotunu konu ediniyor. 

Hard Corps

2011 yılında yayınlanan Hard Cops, Rising ve Arcade olarak iki ana oyun moduna sahip. Rising modunda oyuncular silahlar, zırhlar ve karakter yetenekleri için çeşitli yükseltmeler ve özelleştirmeler satın almak için kullanılan seviyeler boyunca puan olarak toplanabiliyor. Arcade modunda ise oyuncular Rising moduna kıyasla çok daha zor bir oyun deneyimi yaşıyor. 

xbox-live-gold-nisan-2021-oyunlari

Vikings: Wolves of Midgard 

Vikings: Wolves of Midgard oyunu ise aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların kendi karakterlerini oluşturabildikleri, karakter görünümlerini cinsiyetlerini ve niteliklerini seçebildikleri oyun bu anlamda oyunculara keyifli dakikalar sunuyor. 

Truck Racing Championship 

Yarış tutkunlarına yepyeni bir sürüş deneyimi sunan oyun 5 ton ağırlığında 1.000 beygirlik bir kamyonla 12 rakibe karşı yarışmak istiyorsanız bu oyun tam sizlik. 

Xbox Gold Live üyeliği olan Xbox kullanıcıları bu oyunları Nisan ayı boyunca bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olup kütüphanelerine ekledikleri takdirde sonsuza dek oynayabilecekler. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al