2 dk. Serkan KÖSE 30.11.2021

Rocket League Sideswipe Mobil Cihazlar İçin Yayınlandı

Epic Games tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan ve oynaması ücretsiz bir oyun olan Rocket League oyunu bu satın alımla birlikte daha fazla oyuncu tarafından oynanmaya başlamıştı. 

Geçtiğimiz aylarda oyunun geliştiricisi olan Psyonix, oyunun mobil sürümünün çıkacağını müjdelemişti. Yeni Zelanda ve Avustralya’da yürütülen testlerin ardından Rocket League Sideswipe oyunu mobil cihazlar için indirmeye sunuldu. 

Rocket League Sideswipe iOS Ve Android İçin Yayında

Oynaması ücretsiz olan Rocket League Sideswipe oyununu iOS cihazları için App Store üzerinden bu linke tıklayarak, Android cihazları için Google Play Store üzerinde bu linke tıklayarak indirebilirsiniz. 

Rocket League Sideswipe Tanıtım Yazısı

Rocket League’in yapımcıları, araba futbolunu mobil cihazlar için yeniden tasarladı! Sezgisel dokunma kontrolleri ile oyuna dal. Tek yapman gereken topu rakip ağlara göndermek, ancak dikkatli ol! Rakibin de gol atmaya çalışacak. Daha hızlı gitmek ya da yerden yükselip havaya sıçramak ve rakibinin ağzını açık bırakacak bazı çılgın manevralar yapmak için desteği kullan.

Maçlar yalnızca iki dakika sürüyor, bu yüzden Rocket League Sideswipe nerede olursan ol oynaması kolay bir oyun. Bol şans!

Yüksek Tempolu, Öğrenmesi Kolay Oynanış

1’e 1 ya da 2’ye 2 mücadelelerde sahaya çık! Rocket League Sideswipe, kavraması kolay ve her yerde oynanabilir bir oyun! İster eski bir Rocket League oyuncusu ol ister sahaya ilk kez çık; hiç fark etmez.

Çevrimiçi Rekabet Et

Arkadaşlarınla özel maçların keyfini çıkar ya da dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla Rekabetçi maçlarda oyna! Rekabetçi derecede zirveye tırman ve hatta dünya çapındaki liderlik tablosuna adını yazdır.

Rocket Pass ve Sezonlar

Yalnızca çevrimiçi maçlarda oynayarak Rocket Pass’te ögeleri aç. Gözün her sezon yeni Rocket Pass ögelerinde olsun. Rocket League Sideswipe, Rekabetçi sezonları da içerir. Her sezonda Rekabetçi modlarda yükselebildiğin kadar yüksel ve sezon sona erdiğinde derecene bağlı olarak oyuncu unvanı kazan.

Kendi Arabanı Kendin Yap

Yalnızca oynayarak araban için yeni özelleştirme ögeleri aç! Rocket League Sideswipe, arabalar, tekerlekler, çıkartmalar ve diğer ögeler ile binlerce özelleştirme kombinasyonu sunuyor. Sahaya çıkar çıkmaz tarzını konuştur.

Modlar ve Daha Fazlası!

Otomobol’daki (arabalarla futbol) 1’e1 ve 2’ye 2 modlara ek olarak Potalar moduna göz at. Hızlı Sohbet Yapıştırmaları ile takım arkadaşlarınla ve rakiplerinle iletişim kur! Ayrıca serbest oynayış, çevrimdışı maçlar ve eğitimler ile becerilerini geliştir!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al