2 dk. Serkan KÖSE 16.09.2021

The Lord of the Ring Rise to War Mobil Oyununda Ön Kayıt Süreci Başladı

Önümüzdeki yıl Amazon Prime’da dizisi yayınlanmaya başlayacak olan Yüzüklerin Efendisi serisinin mobil oyunu olan The Lord of the Ring : Rise to War oyununun ön kayıt süreci başladı. 

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini NetEase Games ve Warner Bros. Interactive Entertainment’ın yaptığı Yüzüklerin Efendisi oyunu The Lord of the Rings: Rise to War oyunu için uzun süredir beklenen ön kayıt süreci sonunda açıldı. 

23 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan The Lord of the Ring : Rise to War oyunu için oyuncular Google Play Store ve App Store üzerinden ön kayıt oluşturabiliyor. The Lord of the Ring : Rise to War oyununun iOS ve Android sayfasını ile oyunun fragmanı ve diğer detaylarını ise haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz. 

The Lord of the Ring : Rise to War Tanıtım Yazısı

“Kadim zamanların destansı aşk, dostluk veya zafer öyküleri artık geçmişte kaldı. Ufukta yeni bir Yüzük Savaşı görünüyor ve Orta Dünya’nın kaderi artık senin ellerinde. Orta Dünya’nın her köşesine yayılan karşı konulamaz karanlık bir güç durmadan büyüyor. Minas Tirith’ten Hüküm Dağı’na kadar her fraksiyon Tek Yüzük’ü ele geçirip Orta Dünya’ya ilelebet hükmetmek için yanıp tutuşuyor.

Hepsine Hükmedecek Tek Bir Yüzük.

Yüzük Savaşı tekrar başlıyor!”

Kendi Yüzük Savaşını Yaşa

Tek Yüzük, Dol Guldur’daki terk edilmiş kalede tekrar ortaya çıktı. Taşıyıcısına Orta Dünya’ya hükmetmek için emsali görülmemiş bir güç veriyor ve her fraksiyondan halkları büyük bir savaşın ortasına çekiyor.

Orta Dünya’nın Harikalarını Keşfet

Minas Tirith’in azametli görkeminden Barad-dûr’un vahşi, korku dolu atmosferine, Orta Dünya’nın yeniden yaratılan mekânları ile J.R.R. Tolkien’in yarattığı uçsuz bucaksız dünyaya adımını at.

Güçlendirilmiş Bir Yerleşke İnşa Et

Yerleşkenin altyapısı sahip olduğun stratejilerin etkinliğini belirler. Her binanın kendine has bir işlevi vardır ve yerleşken geliştikçe gücün de git gide artar.

Gözü Kara Orduları Bir Araya Getir

Savaş başlamadan önce mızrakçılar, okçular, şövalyeler, harika yaratıklar ve tüyler ürpertici canavarlardan oluşan tüm kuvvetleri hazır etmen gerek. Stratejin sağlam ve kuvvetlerin de güçlüyse zafer senin olacak.

Kardeşlik’ini Kur

Orta Dünya’nın bir Vekilharcı olarak devasa bir dünyaya adım atmalı ve yerleşkeni geliştirip sana ait bölgeyi genişleterek ve kendi Kardeşlik’ini kurarak kontrolü ele geçirmelisin. Büyük zorluklar kapıda.

Fraksiyon Bölgelerini Genişlet

Sezon boyunca sefer birlikleri kurarak, arazi alanlarını genişleterek, değerli kaynaklar toplayarak ve düşmanları püskürterek gücünü olabildiğince artır. Fetih sırasında kazandığın deneyim ve güç sayesinde beklenmedik engelleri aşabileceksin.

App Store

Google Play Store

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al