2 dk. Esporlab 02.12.2020

Doom Eternal 8 İncelemesi

Doom Eternal 8 incelemesi ile Doom oyununu birçok oyun sever daha yakından tanıma fırsatını elde ediyor. Bilindiği üzere bu Doom, oyun dünyasının en çok sevilen ve ayrıca da oldukça köklü bir geçmişe sahip olan oyunudur. Farklı yapıdaki atmosferi ve oynanış seçenekleriyle bu harika oyun her zaman oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Doom Eternal 8 incelemesi ile de bu oyundan yine birçok oyun severin bir kez daha etkilendiği görülebiliyor. Oldukça taze ve yeni tasarlanmış bir oyun olan Doom Eternal 8 oyunu yine bir önceki serilerinden birtakım izler taşıyor ve bunları bünyesinde barındırıyor.

Doom Eternal 8 Oyunu ve Silahları

Her bakımdan aksiyon ve maceranın en iyi şekilde yer aldığı Doom oyunun daima ilginç tasarıma sahip silahlar dikkat çekiyordu. Doom Eternal 8 incelemesi ile yine görülüyor ki bu seride de oyun severlerin çok verimli bir şekilde kullanacağı harika silahlara yer veriliyor.

  • Heavy Cannon,
  • Combat Shotgun,
  • Plasma Gun,
  • Super Shotgun,
  • Rocket Launcher,
  • Chaingun,
  • BFG-9000,
  • Ballista,

Yeni tasarlanan ve yeni serilerden biri olan harika Doom Eternal 8 oyununda oyun severler bu harika silahları oyun içerisinde çeşitli aşamalarda rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Doom Eternal 8 İncelemesi

Doom Eternal 8 İncelemesi

Silahların Farklı Türdeki Özellikleri

Doom Eternal 8 oyununda yer alan birbirinden eşsiz ve harika silahlardan oyun severler oyun içerisinde farklı şekillerde de yararlanma şansını elde edebiliyorlar. Çünkü silahlar yalnızca hedefe atış yapabilme imkânı vermesinin yanı sıra farklı fırsatları da oyunculara sunuyor.

Bunlar arasında en iyi özellik bazı silahların aynı zamanda bomba atar bir niteliğe sahip olmasıdır. Combat Shotgun silahında normal şartlarda pompalı atışları yapılıyor. Ancak eğer oyuncular atışları sağ tıklamayla birlikte yaparlarsa o zaman silah bir bomba atara da dönüşebiliyor.

Doom Eternal 8 Multiplayer Modu

Harika oyun Doom Eternal 8 oyununda oyun severlerin tercihlerine göre kullanabilecekleri bir de Multiplayer modu yer alıyor. Bu moda girmeyi seçen oyun severler Demon veya Slayer taraflarından birisini seçerek diğer zorlu oyunculara karşı bir mücadele gerçekleştirme şansını elde edebiliyor.

Oyunun Harika Müzikleri ve FPS Sistemi

Doom oyununda en dikkat çeken özelliklerden biri olarak oyun severlerin karşısına müzikler çıkıyor. Çeşitli türden oyunlar içerisinde müziklerin önemi birçok oyun sever tarafından biliniyor. Bu oyunda onların beklentilerinin karşılanması adına harika müziklere yer verilmiş görünüyor.

Doom Eternal 8 oyununda birçok oyunda görülebilen bir FPS kilidi yer almıyor. Kaliteli grafik ve efektlerle bu oyunu en heyecanlı şekilde oynayabilmek için muhakkak 60 FPS üzeri performans verebilecek bir sistemden yararlanılması gerekiyor.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al