2 dk. Esporlab 05.12.2020

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi

Dünya çapında satışı 8 milyondan fazla olması Mortal Kombat 11 Pro incelemesi ve detaylarının da fazlaca önemli olmasına neden olmuştur. Yakın zamanda açıklanan ve başvuruları kabul edilmeye başlanan oyun dünya çapında e-spor oyunlarının geri döneceğine kanıt sayılıyor. 11 video oyunundan oluşan ve ödül toplamında 60 bin dolar alınabilen programın kayıtları da açıldı.

5 Aralık tarihine kadar başvuruları devam ediyor. Mortal Kombat 11 Pro Kompetition adıyla ikinci sezonun duyuruları da tamamlandı. Oyunun 5 Aralıktan itibaren çevrimiçi şekilde oynanmaya başlanması planlanıyor. PS4 turnuvalarında olduğu gibi sadece PS4 konsolları ile katılım zorunluluğu bulunuyor. Bu formata anlık olarak tüm oyuncular çevrimiçi şekilde ulaşabiliyor.

Neler Sunuyor?

İkinci sezonda tüm seviyedeki kombanantlara oyuna katılma şansı veriliyor. 60 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olması da bir başka dikkat çeken yön oluyor. Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Orta Doğu şeklinde üç farklı bölgede toplanarak oyuncuların eleme sistemine tabi tutularak tur atlaması isteniyor. Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi içinde en çok çevrimiçi ve dünya çapında rekabet olması dikkat çekiyor.

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi

Mortal Kombat 11 Pro İncelemesi

Eleme Nasıl Oluyor?

Bahsedilen bölgelere ayrılacak olan oyuncuların her bölge için finale gelmelerine olanak tanıyacak puanları toplamaları gerekiyor.

Bu oyunlarda:

  • Pro Kompetition puanları toplanması gerekiyor,
  • Sekiz farklı çevrimiçi ve sezon kapsamında etkinlik yapılıyor,
  • Bölüm başına bir kazanan belirleniyor,
  • Oyuncuların Mileena, Rain ve Rambo gibi birçok yakın zamanda piyasaya çıkan savaçlarıları kullanmalarına izin veriliyor.

Bu uygulama kuralları eşliğinde sezonun tamamlanması bekleniyor. Mortal Kombat 11 Pro incelemesi yapıldığında bilgi merkezi görevi gören maç kayıtlarının tutulduğu da fark ediliyor.

Şartlar Nelerdir?

Oyuna katılımla alakalı olarak PS4 üzerinden oyunu satın almanız isteniyor. Erişim şansınızın olması da yeterlidir. Playstation Plus aboneliği bulunması da şartlar arasında geliyor. PSN kimliği ve network hesabı isteniyor. Kazananların ödülleri alması için de 18 yaşından büyük olduklarının doğrulanması yasal zorunluluk olarak talep ediliyor. 5 aralıktan sonra yayınlanan takvime göre oyunlar hız kazanıyor.

Küresel Bölümler Nelerdir?

Oyun içerikleri kadar yarışmacıların küresel bölümlerle alakalı bilgi aradıkları da biliniyor. Oyunun ilk bölümü Kuzey Amerika’dır. Kapsayan ligler kuzey Amerika batı ve doğudur. İnterKontinental Kombat ise Avrupa, Orta Doğu ve Okyanusya’yı içine alır. Liga Latina için de Brezilya, Meksika, Latin Amerika kuzey ve Latin Amerika Sur liglerinin geçerli olduğu açıklanmıştır.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al