4 dk. Esporlab 05.12.2020

Brawl Stars Efsanevi Karakterler

Bu oynanan oyunda Brawl Stars efsanevi karakterler güçlü karakterler demektir. Bu oyunda bulunan karakterler ise 7 sınıftan oluşmaktadır.

 • Yaygın karakterler
 • Nadir karakterler
 • Aşırı nadir karakterler
 • Epik karakterler
 • Mistik karakterler
 • Kromatik karakterler
 • Efsanevi karakterler

Yukarıda sayılan bu karakterler oynanan oyunda güç sırasını göstermektedir. Bu grupta bulunan efsanevi karakterler ise en güçlü karakterlerdir diyebiliriz. Bu efsanevi karakterler şimdilik 5 karakter barındırmaktadır.

Brawl Stars Efsanevi Karakterler ve Özellikleri Nelerdir?

Bu oyunun efsanevi karakterleri ve özellikleri şunlardır:

 • Amber: Bu karakteri elde etmek için bolca oyun oynamanız gerekmektedir ve hem kupa hem de altın almanız gerekmektedir. Eğer bu yöntemi kullanmak istemiyorsanız oyun içi satın alma yöntemini de kullanarak bu efsanevi karakteri alabilirsiniz. Bu karakterin Saf Altın Amber ve Saf Gümüş Amber olmak üzere iki kostümü bulunmaktadır. Fakat oyun yönetiminin böyle bir bilgi paylaşmadığını da belirtmemiz gerekmektedir. Bu karakterin canı 4620, hasarı 3360, saldırı hızı 1000, hızı normal düzey, 1.seviye hasarı 2400 ve 9 ile 10. seviye hasarı 3360 olarak belirtilmiştir.
 • Leon: Bu karakterin canı 4480, hançer başına hasarı 644, süper yeteneği duman bombası, süper yetenek süresi 6000, yeniden yükleme hızı 1900, saldırı hızı 600, hızı çok hızlı, saldırı menzili 9.67, 1.seviye hasar miktarı 1840, 9 ve 10.seviye hasar miktarı 2576 olarak belirtilmiştir. Köpek balığı Leon, Kurt adam Leon, Sally Leon, Saf altın Leon ve Saf gümüş Leon olmak üzere de kostümleri bulunmaktadır.
 • Crow: Bu karakterin ise Beyaz Crow, Anka Crow, Mecha Crow, Altın mecha Crow, Karanlık Mecha Crow olmak üzere kostümleri bulunmaktadır ve bu kostümlerden 3’ü ile kişiler elmas alma hakkına sahiptir, 2’si ile yıldız puanı alınabilmektedir. Canı 3360, hançer başına hasarı 448, yeniden yükleme hızı 1400, saldırı hızı 500, karakter hızı çok hızlı, saldırı menzili 8.67, 1. seviyede hasar miktarı 960, 9 ile 10.seviye hasar miktarı 1344, yıldız gücü hasar miktarı ise 6372 olarak belirtilmiştir.
 • Spike: Bu karakterin ise Sakura Spike ve Robo Spike olmak üzere 2 çeşit kostümü bulunmaktadır. Canı 3360, Ani hasarı 784, saniye başına hasarı 560, yeniden yükleme hızı 2000, hızı normal, saldırı menzili 7.67, 9 ile 10.seviye hasar miktarı 4704, 1.seviye hasar miktarı 3360, uzunluğu 150, süper hasarı 1.seviyede 400, 9 ile 10.seviyede 560 olarak belirtilmiştir.
 • Sandy: Bu karakterin ise Uykulu Sandy ve Şeker Hücumu Sandy olmak üzere 2 kostümü bulunmaktadır. Bu karakter 1288 hasar vermektedir, %17,94 süper saldırı enerjisi bulunmaktadır, oyunda bulunan sleep smülatör karakterin 2.0 saniye olarak uykuya dalmasını da sağlamaktadır. Ayrıca 9.seviyede bulunan iki yıldızın gücünden biri Rude Sands düşmana 100 hasar verebilmektedir. Healing Sands ise arkadaşlarının saniye olarak 250 sağlık puanı yenilemelerini sağlamaktadır.

Efsanevi karakterlerin özellikleri yukarıda yazmış olduğumuz gibidir.

Brawl Stars efsanevi karakterler

Brawl Stars efsanevi karakterler

Yeni Efsanevi Karakterler Ne Zaman ve Nasıl Çıkmaktadır?

Yeni karakterler Brawl Talk yayınları ve yama öncelerinde, büyük etkinliklerde gösterimler yaparak çıkmaktadır. Yeni karakterlerin ne zaman çıkacağını öğrenmek için ise kişilerin sürekli olarak oyunla ilgili gelişmeleri takip etmeleri gerekmektedir.

Oyun Çıkarma Taktiği Nasıl Olmaktadır?

Yapılması gerekenler şunlardır:

 • Öncelikle oyuna giriş yapılması gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra ise ana sayfada, sağda bulunan üç çizgiye tıklamak gerekmektedir.
 • Karşınıza gelen ayarlar kısmından ise yardım ve destek yazan butona tıklamanız gerekmektedir. Buraya tıkladıktan sonra ise karşınıza konuşma sayfası çıkacaktır.
 • Mesaj kısmına yeni karakter çıkarmak istediğinizi yazmanız gerekmektedir. Bunu da yaptıktan sonra gönder kısmına tıklayarak talebinizi yetkililere göndermiş oluyorsunuz.
 • Daha sonra ise karşınıza mesajınızı göndermek için yeni sistemler çıkacaktır ve bu seçenekler arasında işinize yarayanı seçmeniz gerekmektedir.
 • Karşınıza çıkan savaşçılar etiketine tıkladıktan sonra ise yeni bir savaşçı istiyorum etiketine tıklamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra ise sistem sizlere tüm sorularınıza yanıt verdik mi diye bir soru karşınıza getirecektir. Sizin de evet olarak cevaplamanız gerekmektedir.
 • Tüm bu işlemler gerçekleştikten sonra ise karşınıza bir kutu gelecektir ve o kutunun içinde karakter çıkarma seçeneğine tıklayarak karakterinizi çıkarabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar izlenerek oyunda yeni bir karakter çıkarılabilir.

Efsanevi Karakterlerin Faydası Nedir?

Bu karakterler orta seviyenin üstünde özellikler göstermektedir. Bu karakterlerle beraber daha uzaktan etkili sonuçlar elde edilebilmektedir ve taşıdıkları her bir özellik sayesinde daha da başarılı olunmaktadır. Bu oyunda başarılı olmak isteyen kişiler bu karakterleri alarak başarı sağlayabilirler.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

“Brawl Stars Efsanevi Karakterler” için bir yanıt

 1. Batuhan dedi ki:

  B

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al