1 dk. Serkan KÖSE 12.06.2021

COD 17 Haziran’da 4. Sezon Güncellemesi İle Gelecek Olan Yenilikler Belli Oldu

Call of Duty’nin yeni güncellemesiyle birlikte oyuna gelecek olan yenilikler belli oldu. İşte yeni güncelleme ile birlikte oyuna gelecek olan yenilikler.

Call olf Duty’nin Battle Royale oyunu olan Call of Duty Warzıne ve Black Ops Cold War için en büyük yeni güncellemesi resmi olarak açıklandı.

Summer Game Fest Kickoff’ta bugün duyurusu yapılan bir fragman, Cold War’un çok oyunculu ve Zombies modlarının yanında 17 Haziran’da dördüncü sezon başladığında Warzone’a gelen güncellemelerin tanıtımı da yapıldı. Bu tanıtım esnasında en önemli yeni harita oldu.

Warzone oyununa tamamen yenilenmiş bir Verdansk’ın yanında savaş geçişinde yeni silahlar sunuyor ve Soğuk Savaş entegrasyonunun üçüncü sezonunu Nisan ayında duyurmuştu. Üçüncü sezon ayrıca First Blood ve Die Hard’dan John Rambo ve John McClane’in yer aldığı 80’lerin önemli Aksiyon Kahramanları da etkinliğe gelmiş oldu.

Cold War, dördüncü sezonda yeni çok oyunculu haritalar alacak. Söylenenler altıya altı ve 12’ye 12 bir harita, Amsterdam ise ikiye iki bir deneyim sunacak. Yeni güncelleme ile birlikte popüler Black Ops II haritası Hijacked, Soğuk Savaşta Raid, Express ve Standoff’u içeren yenilen düzenlenen haritalar da oyuna eklenecek.

Yeni sezonla birlikte battle pass sistemi aracılığı ile birlikte hem Warzone hem de Cold War’a yeni içerikler ve yeni silahlar da eklenmiş olacak.

Oyuna 17 Haziran’da gelecek olan dördüncü sezonda da Warzone’a silah istatistiklerinde daha fazla yeniden dengelenmeler geleceği düşünülüyor. Raven Software, oyunu ellerinden geldiğince dengeli tutmaya çabalıyor.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al