2 dk. Esporlab 12.01.2021

CS GO Bıçak Düşürme

CS GO bıçak düşürme birçok kişi için gereklidir. Online olarak oynanan birçok insanın oldukça sevdiği çok iyi kalitede bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Pek çok oyunda olduğu gibi CS GO oyununun da kendisine özgü bazı önemli özellikleri vardır. Oyun içerisinde sahip olunan iyi ekipmanlar CS GO oyununun farkını ortaya çıkarmaktadır.

[affiliate_news id=”2745″]

Bu güzel ve kaliteli oyunda silahların kullanılması kadar özellikle oyun severler çeşitli durumlarda bıçakları da kullanmaya çalışmaktadırlar. Çünkü rakipleri alt etmede bazen bıçaklar da çok işlevsel olabilmektedir.

Fakat CS GO oyununda bıçak kullanabilmek için öncelikle oyun severlerin CS GO bıçak düşürme işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmeleri gereklidir. Doğru adımlar izlendiği takdirde oyun severlerin birbirinden farklı türde bıçaklara çoğu zaman sahip olmaları mümkün olur.

CS GO Bıçak Düşürme İşlemi Nasıl Yapılır?

CS GO oyununda bıçak düşürme işlemleri için çok fazla seçenek olmasa da yine de bunu iki farklı yöntem yoluyla yapabilme şansları vardır.

Oyun içerisinde kasa ve kutuların açılması,

Doğrudan para ödemesi yoluyla bıçakların temin edilmesi,

Online olarak oynanan bu oyunda oyun severlerin çeşitli türdeki bıçakları temin edebilmelerinin yolu genel itibariyle bunlardan oluşmaktadır.

CS GO Oyunu Bıçak Çeşitleri

CS GO oyununda yer alan bıçaklar yapısal olarak farklı niteliklere sahip olabilmektedir. Fonksiyonları ve özellikleri farklı olabilen bu bıçaklar daima yakın muharebede çok iyi yararlar sağlayabilmektedirler.

  • Gold Knife,
  • Gut Knife,
  • Flip Knife,
  • Butterfly Knife,
  • Bayonet,
  • Huntsman Knife,
  • M9 Bayonet,
  • Karambit,

Harika CS GO oyununda oyun severler online mücadelede bu farklı türden bıçakları çoğu zaman elde edebiliyorlar. Kutulardan bu bıçakların çıkması biraz şansla ilişkili olsa da yine bunları temin etmek olanaklarına sahip olunabiliyor.

CS GO Deathmatch Modu

Birçok CS GO oyuncusunun da bildiği üzere bu oyunda birbirinden farklı türlerde modlar bulunuyor. Her bir modda oyunun zorluk seviyeleri değişiklik gösterebildiği gibi oyun içi kazanılan ekipmanlar da farklılıklar gösterebiliyor.

Deathmatch modu genel olarak silahlı çatışmaların en aktif olduğu mod olarak biliniyor. Bu modu daha önemli olan özelliklerinden birisi ise bıçak düşürme konusunda potansiyellerin daha fazla olmasıdır. Bu mod eğer sık bir şekilde oynanırsa ve iyi frag yapılırsa o zaman bıçak düşürme konusunda şanslar her zaman daha fazla olur.

Oyundaki Performans

CS GO oyununda nasıl bir performans gösterildiği de bıçak düşürme konusunda etken olan unsurlardan biridir. Eğer sürekli iyi skor ve puanlarla oyunlar tamamlanabilirse bu durum bıçak düşürme konusunda şansları o oyuncu için çok daha fazla artırır.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al