2 dk. Esporlab 21.11.2020

CS GO Ping Düşürme

CS GO ping düşürme sizler için. Cs Go dünya genelinde sayısız kişinin oynadığı Hidden Path entertainmet tarafından geliştirilmiş birinci şahıs nişancı oyunu olarak da bilinir. 1999 yılından günümüze kadar sayısız şekilde güncelleme ve yeniliği biz değerli oyun severlere sunmuş. Counter-Strike ilk zamanlarda bir Half-Lİfe modu olarak karşımıza çıkmıştı. Ayrıca sayısız turnuvalara sahip bu nişancı oyunu dünyanın her yerinden katılan takımlar, yerel, ulusal ve bölgesel turnuvalarda becerilerini aynı zamanda kabiliyetlerini görsel anlamda izleyicilerine de sunmuştur.

CS GO Ping Düşürme Yöntemleri Nelerdir?

Bu tarz global oyunlar oyuncu çoğunluğundan veya bulunduğunuz yerde internetin çekmemesinden dolayı ping sorunu yaşamanız doğaldır.

CS GO ping düşürme yöntemleri;

  • Arka plandaki indirmeleri kapatın.
  • Oyun içi ayarları düzeltin.
  • DNS kullanmayın.
  • Güvenlik yazılımını devre dışı bırakın.
  • Kablolu bağlantı kullanın.
  • Bilgisayarınızın güç seçeneklerini değiştirin.

Bu şeklide yaparak bağlantı pingini minimum seviye indirebilir ve akıcı bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Cs Go Ping Düşürme Yöntemleri

CS GO Nedir?

CS GO 2012 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmesinden itibaren yoğun bir ilgi gören Counter-Strike. çevrenizdeki arkadaşınız yada tanımadığınız dünya çapından birlikler ve takımlar arasında oynanan nice güzel maçlara şahit olmak isteyebilirsiniz. Bir tür silahlı oyun olan ve takımlara karşı savaş ya da bireysel savaşlar yapacağınız bu beta oyunu ile kendinizi bir orduda yer alan özel bir asker niteliğinde görebilirsiniz. Görsel ve grafiklerin gerçeğe yakın olmasından dolayı ayrı bir haz almanız tartışılmaz bir gerçek.

CS GO Nasıl Oynanır?

Zamanın vazgeçilmezi olan CS GO 1.6 tarayıcınız üzerinden para ödemeden ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Site üzerinden oyuna giriş yaptığınız andan itibaren oyunun içerisinde yer alacaksınız. Ayarlar bölümünden oyunun akıcılığı ile ilgili sıkıntı çekmemek açısından kendinize en uygun ayarları yaparak bu oyunda ne kadar iyi olduğunuzu dünyaya kanıtlayabilirsiniz.

CS GO Oyun İçerisi Rütbeleri

Rekabetçi birinci şahıs oyunlarının en eskilerinden olan CS GO yani Counter-Strike ( GLOBAL OFFENSİVE ) yıllan içinde kendisini geliştiren bu oyun milyonlarca oyuncu sayesinde ekonomisini düzelterek yeni güncellemeler yapmıştır. Rekabetin ve çekişmenin doruklarını yaşayacağınız bu oyun içerinde sizin yeteneğinize göre rütbenizi belirlemektedir. Örnek verecek olursak bu oyunda yeniyseniz Gümüş 1 seviyesinde yer alırsınız. Bu oyunun en iyilerinden biriyseniz Dünyaca seçkin rütbesinde yer alabilirsiniz.

 

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al