2 dk. S C 16.04.2021

CS:GO Evil Geniuses Kadrosunda Kendi İsteğiyle Yedeğe Çekilen (@tarik) Tarık Çelik’ten Açıklama

Evil Geniuses‘un, dün Twitter’da @tarik hakkında yaptığı paylaşımdan, Tarık’ı takımın CS:GO‘daki varlıklarının bir tamamlayıcısı olarak gördüklerini ve akış/içerik oluşturmak için odaklanacağı bilgisini edinmiştik. Bundan sonraki süreçte, kariyerindeki yeni adımların peşine düşen Tarık için destek ve birlikte çalışma konusunda heyecanlı olduklarını açıklamışlardı.

Bu paylaşımın ardından, Tarık Çelik‘ten de bir açıklama geldi.

Tarık Çelik’in Açıklaması

Yeniden yapılanma zamanı

Dünya çapında bir Counter-Strike takımı beklentilerini karşılayamadığımız için üzgünüm. İnişli çıkışlı bir geçmişimiz olsa da, çoğunlukla aşağı doğru gittik. Takım olarak aldığımız sonuçların gelecek vadetmemesi sonucu kendimi yedeğe çekme kararı aldım. Zor zamanlarımızda iyi bir oyun sergilediğimi kesinlikle düşünmesem de, kadromuzun yenilenmesine rağmen altta yatan problemlerimizin hala var olduğuna inanıyorum. Sonuç olarak ben problemlerimize farklı bir açıdan baktım, ancak takımın geri kalanı benimle aynı fikre sahip değildi. Kararlarına saygı duyuyorum ancak artık inancımın kalmadığı bir projenin parçası olmak istemediğim kararına vardım. Hala takımımızı tutarlı ve yüksek bir seviyeye taşıyamamanın sorumluluğunu üstleniyorum, ve bunun suçlusunun tek bir kişi olduğuna inanmıyorum. Takım olarak kazandık, takım olarak kaybettik. Bununla beraber, bensiz olsa bile, takımın tekrar başarılara imza atmasını ümit ediyorum. Takımca sonsuza kadar bizimle olacak birçok güzel anı ve başarı yaşadık

Evil Geniuses takımında bulunduğum süre boyunca daha iyi ya da farklı yapabileceğim şeyler üzerinde düşüneceğim ancak şu anki ana odağım, yeniden forma girmek. Yedeğe çekildiğim süre boyunca ana hedefim bu olacak. Ayrıca bu süreçte yayınlara da geri döneceğim.

Bu çılgın macerada beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum. İyisiyle kötüsüyle birçok şey yaşadım, ancak herkesin desteği için minnettarım, bunların hiçbirini siz olmasanız yapamazdım. Bakalım gelecekte bizi neler bekliyor.

 

S C

Esporlab yazarı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al