1 dk. Burak KÖSE 22.07.2021

Elon Musk Tesla Aracının Öne Çıktığı PUBG Fragmanı Paylaştı

Tesla ve SpaceX firmalarının kurucusu olan Elon Musk, Twitter hesabı üzerinden Tesla’nın son aracı olan Cybertruck’ın öne çıktığı yeni PUBG Mobile fragmanı paylaştı. 

Bilindiği üzere kısa bir süre önce Tesla ve PUBG ortaklığa gitmiş ve PUBG Mobile oyununa Tesla içeriklerinin ekleneceğini açıklamıştı. Kurulan bu ortaklığın ilk meyveleri ortaya çıkmaya başladı. 

Model Y ve Cybertruck PUBG Mobile’a Geliyor

Elon Musk tarafından paylaşılan videoda, Cybertruck oldukça ön plana çıkıyor ve Tesla Model Y ile birlikte bir bombayı yok ederken görülüyor. Yeni ortaklıkla birlikte Tesla’nın büyük fabrikası olan Tesla GigaFactory’de oyuna eklenirken anahtar görevi ile PUBG Mobile oyuncularına Model Y üzerinde işleme ve montaj etme fırsatı sunuluyor.

Oyunculara Yeni Özellikler 

Tesla Model Y’de bulunan otopilot özelliği de oyuna geliyor. Bu özellikle birlikte oyuncular haritada işaretlediklere yere aracı kullanmadan ulaşabiliyor. 

PUBG Mobile oyunu bir yandan ortaklıklarla oyunu güncel tutarken bir diğer yandan da PUBG New State oyunu üzerinde çalışıyor. 2052 yılında geçecek olan oyunda yeni teknolojik silahlar ve genişletilmiş bir harita olacak. Grafik konusunda çok daha iyi olacak olan oyun şimdilik beta sürecinde. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com