1 dk. Burak 25.06.2021

FIFA 21 Oyuncuları Kısa Süreliğine Ücretli Paketlerin İçeriğini Görebilecek

Futbolseverlerin büyük bir beğeni ile oynadıkları FIFA 21 oyununda oyuncular kısa süreliğine ücretli paketlerin içeriğini görebilecek.

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı ve oyun dünyasının en popüler serilerinden birisi olan FIFA 21’in ve diğer FIFA oyunlarının bilindiği üzere online modu olan Ultimate Team isimli bir oyun modu bulunuyor. Bu oyun modunda oyuncular çeşitli paketler satın alıyor ve bu paketlerin içinde rastgele oyuncular çıkıyor. Paketlerin içinden çıkan oyuncular iyi ya da kötü olabiliyor.

Paket İçerikleri Kısa Süreliğine Görülebilecek

FIFA tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Festival of FUTball sezonunun sonuna kadar yani 16 Temmuz tarihine kadar oyuncular paket içeriğini görebilecek. Şu andan itibaren tüm paketler Önizleme Paketler olarak değiştirildi. Bundan sonraki süreçte oyuncular paketin açılma animasyonunu izleyebilecek ve çıkart kartlar hoşuna giderse paketi satın alabilecek ya da paketten vazgeçebilecek.

FIFA 21 oyuncuları tarafından oldukça olumlu karşılanan bu durum oyuncuların oyuna olan ilgisini de arttıracak gibi görünüyor.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com