1 dk. Burak KÖSE 14.07.2021

FIFA 22 Oyununun Kariyer Modunda Oyuncular Kendi Kulübünü Oluşturabilecek

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı geliştiriciliğini ise EA Canada’nın yaptığı FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 22 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. FIFA 22 oyununun kariyer modunda oyuncuların kendi kulüplerini oluşturabileceği ortaya çıktı. 

Bilindiği üzere FIFA oyuncuları netice itibariyle ikiye ayrılıyor. Bunlardan birinci kesim çevrimiçi kısmı oynayanlar ve ikinci kesim ise çevrimdışı kısmı oynayanlar. Oyunun çevrimdışı modunda oynanabilir en önemli mod ise hiç şüphesiz Kariyer Modu. FIFA 22 oyununda ise bu kariyer modu daha da iyileştirilecek. Oyuncular bu modda kendi kulüplerini yönetebilecek. 

FIFA 22’nin kariyer modunda sunacağı diğer özellikler şimdilik açıklanmadı ancak diğer tüm özelliklerin Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan EA Play etkinliğinde açıklanması bekleniyor. Yine de bu modda oyuncuların kendi kulüplerinin logosundan forma tasarımına kadar pek çok şeyi özelleştirmesi bekleniyor. 

FIFA 22 oyunu PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC ve Google Stadia platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun 1 Ekim 2021 tarihinde çıkacağı açıklandı. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com