1 dk. Burak KÖSE 11.08.2021

FIFA 22 Ultimate Team Modu Fragmanı Geldi

Yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği geliştiriciliğini ise EA Canada’nın yaptığı FIFA 22 oyunu ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. FIFA 22 oyununun sevilen modlarından birisi olan Ultimade Team moduna dair yeni bilgiler ortaya çıktı. EA şimdi de FIFA 22’nin Ultimate Team modunu tanıtan fragmanı paylaştı.

Yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan FIFA 22’nin çıkışına az bir süre kala oyunun neler sunacağına dair yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyunun şimdi de Ultimate Team moduna dair bilgiler ortaya çıktı. Oyuncuların kulüplerini tribünlerde ve sahada fark yaratmasını sağlayacak olan yeni özelleştirme seçenekleri bu mod ile birlikte sunulacak. Oyuncular ayrıca bir önceki oyuna göre çok daha iyi bir şekilde Pro Clubs’lerini özelleştirebilecek. 

FIFA 22 oyunu ne yazık ki eski nesil ve yeni nesil olmak üzere iki farlı sürüm ile birlikte çıkış yapacak. PC sürümü ise ne yazık ki eski sürüm olacak. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC ve Google Stadia için çıkacak olan oyun 1 Ekim 2021’de oyuncularla buluşacak. Oyunun Ultimate Team modunun fragmanına ise haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com