3 dk. Serkan KÖSE 28.04.2022

Fornite Tayfa Paketi’nin Mayıs Ayında “Solak” Kostümü Geliyor

Fornite Tayfa’sının Nisan ayının bitmesine sayılı günler kala Epic yeni ayın içeriklerini oyuncularına tanıttı. İşte Fortnite Tayfa Paketi’nin Mayıs ayı içerikleri:

Fortnite Tayfası Avantajları:

Herkes hor görülmüş bir karakteri sever.

Her şeye sıfırdan başlayan Solak, Mayıs 2022 Tayfa Paketi’yle kendi sıkletinin üzerinde dövüşüyor! Solak’ın zirveye nasıl tırmanacağını kendi gözlerinizle deneyimleyin. Mayıs Tayfa Paketi, aktif Fortnite Tayfası aboneleri için 1 Mayıs TSİ 03.00 civarında kullanılabilir olacak!

MAYIS TAYFA PAKETİ: SOLAK EZBERLERİ BOZMAYA GELİYOR

Solak işin sonunu getirecek. Mayıs Tayfa Paketi’nde Solak kıyafetiKarşıt Darbe sırt süsü ve Kavisli Gürz kazması olsa da mekanik ellerinde bir kozu daha var. Ayın ilerleyen zamanlarında Mayıs 2022 Tayfa Paketi sahipleri, Solak’ın yükselişini gösteren yükleme ekranları, bir lobi müziği ve çok daha fazlasını bonus olarak alacak!

DİĞER FORTNİTE TAYFASI AVANTAJLARI: 2. SEZON SAVAŞ BİLETİ, AYLIK V-PAPEL VE NİSAN TAYFA PAKETİ!

3. BÖLÜM: 2. SEZON SAVAŞ BİLETİ

Fortnite Tayfası abonesi olmanın bir avantajı daha ise, mevcut sezonun Savaş Bileti’ne anında erişim sağlayabilmek. Yani mevcut 3. Bölüm: 2. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti’ne sahip olurlar. Eğer 3. Bölüm: 2. Sezon’un Savaş Bileti’ni abone olmadan önce satın aldıysanız, tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

HER AY 1.000 V-PAPEL

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde* abonelere gönderilir. Örneğin, 27 Nisan 2022’de mi abone oldunuz? Kaydolduktan sonra size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz, 27 Mayıs 2022’de ve 27 Haziran 2022’de 1.000’er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi’ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi’ni aldığınız gün verilmeyebilir.

NİSAN TAYFA PAKETİ: TEKNO MİKROP’UN GÖZÜ HÂLÂ ÜZERİNİZDE

Sezgileriniz her zaman son seviyede olsun. Kapüşonlu ve maskeli de olsa Tekno Mikrop‘un sezgileri Nisan Tayfa Paketi’nde sapasağlam. Gözünüz Tekno Mikrop kıyafetinin üzerinde ama henüz koleksiyonunuza eklemediniz mi? Endişelenmeyin. Nisan Tayfa Paketi 1 Mayıs TSİ 02.59’a kadar alınabilir (oyuncular Mayıs Tayfa Paketi’ni almaya başlamadan hemen önce).

Nisan Tayfa Paketi’nde Tekno Mikrop kıyafetine ek olarak Mikrobik Çanta sırt süsü, keskin mi keskin Çifte Balta kazması, ve Tekno Mikrop’u andıran Tekno Dokunuş kaplaması da var.

Oyun içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası’na abone olabilirsiniz. Abonelikle ilgili daha detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse Mayıs Tayfa Paketi’ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir. 

*53,99 TL’lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Tüm abonelik detayları için Abonelik Koşulları‘na göz atın. Belirli bölgelerde Fortnite Tayfası abonelik ücretlerinin çok yakında diğer ücret değişikliklerine uygun olarak güncelleneceğini lütfen unutmayın. Fortnite Tayfası ücret değişikliklerine göz atmak için en yeni Fiyatlandırma Düzenlemesi blog yazımıza bakın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al