2 dk. Serkan KÖSE 27.06.2022

Fornite Tayfa’sıyla Temmuz Ayında Deniz Cadısı Kozmetikleri Geliyor

Fornite Tayfa’sının Haziran ayının bitmesine sayılı günler kala Epic, yeni ayın içeriklerini oyuncularına tanıttı. İşte Fortnite Tayfa Paketi’nin Temmuz ayı içerikleri:

Derinlerden çıkıp yükseklere geliyor.

Karanlık ve güçlü Deniz Cadısı, Temmuz 2022 Tayfa Paketi’yle yüzeydeki savaşa katılmaya geliyor. Temmuz 2022’nin Fortnite Tayfası avantajlarında Fortnite Dünyayı Kurtar‘a tam ve sürekli erişim de var! Aktif Fortnite Tayfası aboneleri, 1 Temmuz TSİ 03.00 civarında Dünyayı Kurtar’a ek olarak (zaten Dünyayı Kurtar almamışlarsa) Tayfa Paketi’ni de elde edecek.

TEMMUZ TAYFA PAKETİ: SOĞUKKANLI DENİZ CADISI

Deniz Cadısı sadece güneşi engelleyen şapkasıyla değil, ayrıca Tayfa Paketi’ndeki Kara Ahtapot sırt süsüyle de ışığı karartıyor. Temmuz Tayfa Paketi’ndeki diğer içerikler arasında Karanlık Şemsiye kazması (Deniz Cadısı’na sadece şapka yetmiyor), korkunç gölgelerin üzerinden süzülen Gotik Şemsiye planörü ve Mürekkep Yansıması yükleme ekranı bulunuyor:

Deniz Cadısı kıyafeti, güneşten daha da fazla koruma sağlayan Önlüklü alternatif tarzıyla birlikte gelir.

DİĞER FORTNİTE TAYFASI AVANTAJLARI: 3. SEZON SAVAŞ BİLETİ, AYLIK V-PAPEL, HAZİRAN TAYFA PAKETİ VE FORTNİTE DÜNYAYI KURTAR!

3. BÖLÜM: 3. SEZON SAVAŞ BİLETİ

Fortnite Tayfası abonesi olmanın bir avantajı, mevcut sezonun Savaş Bileti’ne anında erişim sağlayabilmektir. Yani mevcut 3. Bölüm: 3. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti’ne sahip olurlar! Eğer 3. Bölüm: 3. Sezon’un Savaş Bileti’ni abone olmadan önce satın aldıysanız tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

HER AY 1.000 V-PAPEL

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde* abonelere gönderilir. 27 Haziran 2022’de mi kaydoldunuz? Kaydolduktan sonra size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz 27 Temmuz 2022’de ve 27 Ağustos 2022’de 1.000’er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi’ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi’ni aldığınız gün verilmeyebilir.

HAZİRAN TAYFA PAKETİ: ADANIN SAVUNUCUSU MEKA SALDIRI KOMUTANI 

ÇARPIŞMA etkinliğinde oyuncular Meka Saldırı Komutanı‘nı kullanmışlardı. Ancak artık bu efsanevi savaş mekasını kıyafet olarak kuşanabilecekler! (Tabii çok daha küçük bir halini.) Meka Saldırı Komutanı kıyafetinin bulunduğu Haziran 2022 Tayfa Paketi, 1 Temmuz TSİ 02.59’a kadar alınabilir (oyuncular Temmuz Tayfa Paketi’ni almaya başlamadan hemen önce).

Haziran 2022 Tayfa Paketi’nde Meka Saldırı Komutanı kıyafetine ek olarak Meka Işık Kapasitörü sırt süsü ve Mekanın Dönüşü kaplaması da var. Ayrıca Haziran 2022 Tayfa Paketi sahipleri aşağıdaki bonus eşyaları da kapacak. Bu bonus eşyalar, Haziran 2022 Tayfa Paketi mevcut olduğu sürece paketi alan herkese verilecek!

  • Işık Kılıcı Kazması
  • Kalp Kıran Darbesi İfadesi
  • Tüm Sistemler Devrede Yükleme Ekranı
  • Meka Saldırı Komutanı Sancağı
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al