3 dk. Serkan KÖSE 24.11.2021

Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon Final Etkinliği İle Sona Eriyor

Fortnite’ın 2. bölüm 8. sezonun sonuna geldiğimiz şu günlerde oyuncuları final etkinliği bekliyor. Fortnite 8. sezonun sona ermesiyle birlikte 2. bölüm 9. sezonun başlangıcı yapılacak. Fortnite’ın 2. bölümünün sona ermesiyle böylece 1 sezon kalmış olacak. Oyuncular Fortnite 2. bölüm 10. sezon sonrasında 3. bölüm 1. sezona geçiş yapacaklar. 3. bölüm’de oyuncuları neler bekliyor şimdilik bilemiyoruz ancak haritanın değişeceğini söyleyebiliriz. 

Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon Final Etkinliği

Kavuşma Noktası’nın tamamlanmasıyla Küp Kraliçesi adaya son oyununu oynamaya hazırlanıyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Tüm gerçekliklerin yok edicisiyle savaşmak için silahlanın. Tek seferlik oyun içi etkinlik olan “Sonumuz Geldi”ye katılın ve kelimenin tam anlamıyla her şey için savaşın.

“Sonumuz Geldi” ile Fortnite 2. Bölüm son buluyor. 5 Aralık TSİ 00.00’da yer alacak bu doruk noktası niteliğindeki etkinlikte oyuncular Küp Kraliçesi’ne karşı adanın kaderinin bağlı olduğu bir savaş verecek. 

Paralel yozlaşmasına karşı koymak için arkadaşların ve diğer oyuncularla ekip ol. “Sonumuz Geldi”de en fazla 16 kişilik gruplar birlikte sıraya girebilecek. Bu yüzden ekibinizi de çağırsanız iyi olur. Erken giriş yaptığınızdan emin olun. Çünkü “Sonumuz Geldi” oyun modu, Fortnite’ta oyuncular için başlangıç saatinden 30 dakika önce hazır olacak.

“Sonumuz Geldi”, tek seferlik bir oyunu içi etkinlik. Fortnite 2. Bölüm’ün son anlarını tekrardan yaşamak isteyen içerik üreticileri ve oyunculara, etkinliğin tekrarı mevcut olmayacağı için deneyimlerini kaydedip arşivlemelerini öneririz. Oyuncular, “Sonumuz Geldi” başladığında ayarlarını düzenleyemeyecek. Bu yüzden katılmadan önce ideal deneyim için görsel seçeneklerinizi istediğiniz gibi ayarlamanızı öneririz. Sezon bir gün öncesinde sona ereceği için, sezonun bitmesinden önce giriş yapan oyuncular 225.000 TP’lik bir ödül alacak. 

“Sonumuz Geldi” etkinliğini ölümsüz kılmak için etkinliğe katılarak Küp Kraliçesi’yle savaşan oyuncular özel bir yükleme ekranı ve kaplama açacak!

2. Bölüm: 8 Sezon’da Sonumuz Gelmeden Önce Neler Tamamlanabilir?

Her sezonda olduğu gibi, sezon tamamlanmadan önce (yani 5 Aralık TSİ 00.00’dan önce) geri kalan görevleri bitirebilir ve almadığınız ödülleri alabilirsiniz. Bazı örnekler:

  • Küp Kraliçesi’nin 1 ve 2. sayfa görevlerini tamamlamak
  • Renk Şişesi ve Gökkuşağı Mürekkebi toplayarak Çizgi Balık tarzlarını açmak
  • Kalan Savaş Yıldızlarını kullanıp ödül almak

Kullanılmayan Savaş Yıldızlarının, mevcut olan en erken ödüller için otomatik olarak kullanılacağını unutmayın. Ancak aynısı Çizgi Balık’ın Gökkuşağı Mürekkebi ve Renk Şişesi tarzları için geçerli olmayacak. Bu yüzden sezon bitmeden alınmaları gerekir. Ama endişelenmeyin. Vampir Drift Görev Paketi gibi paket görevleri sıradaki sezona taşınacak.

Fakat maalesef ki külçeleriniz taşınamayacak. 30 Kasım TSİ 17.00’den başlayarak hepsini kârlı şekilde harcayabilmeniz için İndirim Sepeti Haftası, tüm karakter hizmeti ve egzotik eşya takaslarında indirim getirecek.

2. Bölüm’ü tarz bir şekilde sonlandırmak için 8. Sezon ilerlemenizi tamamlamak adına 27 Kasım TSİ 03.00’ten 29 Kasım TSİ 15.00’e kadar sürecek bir TP Yağmuru Hafta Sonu gerçekleştireceğiz. Savaş Bileti’nizi tamamlamak için giriş yapın ve TP yağmuruna tutulun. Ayrıca oyuna bugün giriş yapan tüm oyuncular 225.000 TP ödülü alacak!

Fortnite 2. Bölüm finali ufukta göründü, “Sonumuz Geldi” için hazırlanma vakti geldi.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al