2 dk. Serkan KÖSE 04.06.2022

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Etkinliği Bugün Olacak

Mart itibariyle başlayan Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon: Direniş’in sonu bugün yapılacak.

Epic Games’in sevilen Battle Royale oyunu Fortnite bilindiği üzere çevrimiçi etkinlikleri ile birçok firmanın özenerek baktığı şeylere imza atmaya devam ediyor. 3. Bölüm 2. Sezon sonunu belirleyecek olan sezon sonu etkinliği “Çarpışma” bugün 23:00’te yapılacak. İşte çarpışma etkinliğiyle ilgili bilinmesi gerekenler:

Sıfır Noktası’nın kaderi, tek seferlik oyun içi etkinlik “ÇARPIŞMA” ile belirlenecek.

Bu etkinlikte herkese ihtiyacınız olacak. Bu yüzden dört kişilik grubunuzu kurun ve kemerleri bağlayın. “ÇARPIŞMA” oyun modu, Fortnite’ta oyuncular için başlangıç saatinden 30 dakika önce hazır olacak.

4 Haziran TSİ 23.00’te gerçekleşecek “ÇARPIŞMA”, tek seferlik bir oyun içi etkinliktir. Havalı hareketleri ve cesur deneyimleri tekrardan yaşamak isteyen içerik üreticileri ve oyunculara, etkinliğin tekrarı mevcut olmayacağı için deneyimlerini kaydedip arşivlemelerini öneririz.

Sezon sonu etkinliği için heyecanı arttırmak adına, 4 Haziran TSİ 15.00’ten itibaren oturum açan herkes özel bir yükleme ekranı ve lobi müziği kazanacak. “ÇARPIŞMA” etkinliğinden önceki günlerde içerik mağazasına uğrayarak Meka Silah Ekibi kıyafetlerini deneyin veya haziran ayı Fortnite Tayfası gösterimi için gözünüzü dört açın ve ekibe tarzınızla damganızı vurun.

Xbox Cloud Gaming (Beta) ve Nvidia GeForce NOW hizmetleri, PC veya mobil cihazınızda bulut üzerinden internet tarayıcısında Fortnite oynayabilmenizi sağlar!

“ÇARPIŞMA” GELMEDEN ÖNCE BİTİRMENİZ GEREKENLER

“ÇARPIŞMA” ile 3. Bölüm: 2. Sezon sonlanırken, kalan görevleri tamamlayıp istediğiniz ödülleri 4 Haziran TSİ 23.00’ten önce açsanız iyi edersiniz. Yapılacaklar şunlar olabilir:

  • Prowler’ın Özel Görevlerini tamamlamak
  • Siber Bıçak kazmasının çeşitlerini açmak için kalan Siber Çipleri toplamak
  • Kalan Savaş Yıldızlarını kullanıp ödül almak

Kullanılmayan Savaş Yıldızlarının, mevcut olan en erken ödüller için otomatik olarak kullanılacağını ancak harcanmayan Siber Çiplerin sezon sonunda kaybolacağını unutmayın. Her sezonda olduğu gibi, Altın Dokunuş Görev Paketi gibi paket görevleri ve ödülleri sıradaki sezona taşınacak.

31 Mayıs TSİ 16.00’dan itibaren İndirim Sepeti Haftası bir kez daha başlayacak ve kalan külçelerinizi kullanabilmeniz için tüm karakter hizmeti ve egzotik eşya takaslarına indirim getirecek. Sezon sonunda külçelerin kullanım süresinin sona ereceğini unutmayın. Yağdırın gitsin!

“ÇARPIŞMA”  çılgınlığına hazır olun.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al