2 dk. Serkan KÖSE 10.05.2022

Fortnite Battle Royale 10 Mayıs v20.30 Düzenlemesi

10 Mayıs Fortnite Battle Royale v20.30 düzenlemesiyle birlikte “Hava Saldırısı”, “Çakmaklı Tepen Tabanca” ve “Av Tüfeği” mahzenden çıkarıldı. İşte v20.30 düzenleme detayları:

10 Mayıs v20.30 düzenlemesiyle göklerden bir saldırı eşyası düşüyor, harika numaralar için iki eşya geri geliyor ve savunma eşyaları için seçenekler genişliyor. Düzenlemenin getirdiklerini öğrenin:

YÜKSEK YERLERDEKİ TANIDIKLAR – HAVA SALDIRISI MAHZENDEN ÇIKTI

Füze siparişiniz geldi efendim! Hava Saldırısı mahzenden çıkarıldı. Hava Saldırısı’nı fırlatarak düştüğü yere füzeler yağdırın. Hava Saldırısı sandıklarda, mühimmat desteklerinde ve yerden bulunabilir.

HAVALI ATIŞLAR İÇİN MAHZENDEN ÇIKANLAR

Mahzenden taze çıkan havalı atış eşyalarıyla şeklinizi koyun. Şu andan 17 Mayıs 2022 TSİ 15.59’a kadar Çakmaklı Tepen Tabanca ile gökyüzüne fırlayın ve Av Tüfeği ile atışınızı yapın. Bu klasik eşyaları sandıklardan, mühimmat desteklerinden ve yerden bulabilirsiniz. Ayrıca bu süre zarfında, yükseklerde uçan Şok Dalgası Bombası gibi işlevsel eşyaların düşme oranı arttı!

KÜLÇELER, KALKAN BALONLARI VE UÇURAN BALONLAR

Sivri cisimlerle yaklaşmayın. Kalkan Balonu ve Balon için bağış kabul etmeye başlayacak Fon İstasyonları hazırlanıyor!

İki seçenek de bir şekilde savunma sağlıyor. Kalkan Balonu’nu atarak patlamaları ve mermileri (tabii Hava Saldırılarını da) engelleyen bir kubbe oluşturabilirsiniz. Balon ise havaya yükselmenize ve daha çevik olmanıza yardımcı olur.

Bu savunma eşyalarından biri mahzenden çıkmadan önce ikisini de deneme şansına erişeceksiniz! Kalkan Balonu ve Balon’u 13 Mayıs Cuma TSİ 16.00’dan 17 Mayıs Salı TSİ 06.59’a kadar adada bulabilirsiniz. Bu deneme süresi bittikten kısa süre sonra fon istasyonlarına külçe katkısı sağlayarak en sevdiğinize oy verebilirsiniz. %100 fona ulaşan ilk eşya hızla ganimet havuzuna giriş yapacak!

REKABETÇİ NOTLARI

  • Hava Saldırısı, havalı atışlar için mahzenden çıkarılanlar ve havalı atış eşyalarının düşme oranı artışı rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • Kalkan Balonu/Balon rekabetçi oyun modlarında olmayacak.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al