2 dk. Serkan KÖSE 26.04.2022

Fortnite Battle Royale 26 Nisan v20.20 Düzenlemesi

26 Nisan Fortnite Battle Royale v20.20 düzenlemesiyle birlikte seri makineli tüfek mahzenden çıkarıldı. Yeni düzenlemeyle birlikte Sert Sinema Savaşı ve fazlası eklendi. İşte v20.20 düzenleme detayları:

Battle Royale 26 Nisan v20.20 düzenlemesiyle Seri Makineli Tüfek mahzenden çıkıyor! Bu kullanışlı silah çok işinize yarayacak çünkü sırada yeni bir konum savaşı var:

SERT SİNEMA SAVAŞI

Kalorili Kavşak Savaşı’nı Direniş kazandı! Artık SOFDEEZ’e tekrar rahat rahat gidebileceksiniz. Direniş’in bu konuma konuşlanmasıyla artık burada Zırhlı Savaş Otobüsü ve taretler için Fon İstasyonları bulunacak.

Gizemli Örgüt’e karşı verilen savaş, Sert Sinema‘da devam edecek! Her ne kadar sinemada gerçekleşse de bu savaş film değil, gerçek! Gizemli Örgüt’ü püskürtmeye yardımcı olun! Gizemli Örgüt’ün yıldızlarından Yıldırım Kediş, yine yükseklerde avlanıyor.

MAHZENDEN ÇIKARILDI: SERİ MAKİNELİ TÜFEK

Sinema sert olsa da savaşın etkilerini yumuşatabilirsiniz. Seri Makineli Tüfek mahzenden çıktı ve adanın dört bir yanına dağıtıldı! 60 mermilik şarjörü ve yüksek atış hızının keyfini çıkarın. Tetiğe basılı tuttukça silahın tepmesi de hafifler.

Seri Makineli Tüfek yerden, sandıklardan, nadir sandıklardan, mühimmat desteklerinden ve köpekbalıklarından bulunabilir.

ÇILGIN DANS BOMBASI VE PRATİK YIRTIK OYLAMASI BAŞLIYOR!

Külçelerinizi hazırlayın çünkü Çılgın Dans Bombası/Pratik Yırtık deneme süreci sona verdi ve oylamaya hazır! İsimli konumlarda oy vereceğiniz Fon İstasyonlarını bulabilirsiniz. Hemen gidin ve istediğiniz eşyaya bastırın külçeyi! Küresel olarak herkesin destekleriyle %100 fona ulaşan ilk seçenek kazanacak ve derhal ganimet havuzuna eklenecek!

REKABETÇİ NOTLARI

  • Sert Sinema rekabetçi oyun modlarında saldırı altında değil ama Yıldırım Kediş’in yeri yine de değiştirildi.
  • Seri Makineli Tüfek şu anda rekabetçi oyun modlarına dahil değil ancak değerlendirme sürecinde.
  • Çılgın Dans Bombası ve Pratik Yırtık arasındaki oylamanın kazananı hemen rekabetçi oyun modlarına eklenmeyecek ancak bu konu değerlendirme sürecinde.
  • Onarım Pürmüzü rekabetçi oyun modlarından kaldırıldı.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al