2 dk. Serkan KÖSE 28.06.2022

Fortnite Battle Royale 28 Haziran v21.10 Düzenlemesi

Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon: Takılmaca’yla birlikte ikinci Battle Royale güncellemesini yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte Testere Fırlatıcı Hastası ve tinelenmiş Dişek Tabancası öne çıkıyor. İşte Fortnite Battle Royale 28 Haziran v21.01 düzenleme detayları:

28 Haziran Battle Royale v21.10 düzenlemesi, Testere Fırlatıcı Haftası ve yenilenmiş Fişek Tabancası ile yıkım getiriyor! Detaylar aşağıda.

TESTERE FIRLATICI HAFTASI – YIKIM BAŞLASIN

Testere Fırlatıcı ile yıkım yapıyor muydunuz? Bu eşyanın gelişini kutlamak için Testere Fırlatıcı Haftası şimdi oyunda! Testere Fırlatıcılar, 28 Haziran TSİ 16.00’dan 5 Temmuz 2022 TSİ 15.59’a kadar haritada bol bol bulunacak. Her zamanki Parça Dükkânı’ndaki konumlarına ek olarak artık yerde, sandıklarda ve mühimmat desteklerinde de bolca bulunabilecek. Testere Fırlatıcı Haftasıyla çalıştırın, ortalığı yarın geçin!

TESTERE FIRLATICI DETAYLARI

Testere Fırlatıcı ile gönlünüzce testere atabileceksiniz. Testere yere düştüğünde bile ilerlemeye devam eder ve geçtiği yerlerde geride sadece yıkım bırakır. İster uçsun ister yuvarlansın, yoluna çıkan her türlü yapıyı yok ederek koca kuleleri bile yıkabilir. Testereler, oyunculara ve araçlara da hasar verir (ve geri iter). Testere Fırlatıcılarda birden fazla testere bulunur. Gönlünüzce ateşleyebilirsiniz.

Ama Testere Fırlatıcı’nın tüm olayı bu değil. Testere Fırlatıcı’ya daha da hız vererek testerenin menzilini ve hızını arttırabilirsiniz. Ya da testereyi döndürmeye devam ederek Testere Fırlatıcı’yı bir yakın dövüş silahına çevirebilirsiniz! Siz döndürmeye devam ettirdikçe testere öyle hızlı döner ki yapılara (ve biraz da oyunculara tabii) değerse onları yok eder. Testere Fırlatıcı’da kalan son testereyi yakın dövüş için saklamak akıllıca olur. Böylece silahı kullanmaya devam edebilir ve önünüze çıkan her şeyi biçebilirsiniz!

HAVAİ FİŞEK TABANCASI – FİŞEK TABANCASI’NA UFAK BİR DOKUNUŞ

Böyle yüksek enerjili bir sezonda havai fişek olmasa olmazdı. Havai Fişek Tabancası, normal bir fişek ateşlemez. Yaptığınız her atış, harika bir havai fişek gösterisiyle sonuçlanır. Havai fişeğin patladığı alan alev alır ve etrafa yayılan bir yangın başlatır.

Havai Fişek Tabancalarını yerde, sandıklarda ve mühimmat desteklerinde bulabilirsiniz.

REKABETÇİ NOTLARI

  • Testere Fırlatıcı Haftası değişiklikleri, rekabetçi oyun modlarında geçerli değil ve bu oyun modlarında Testere Fırlatıcı yok.
  • Havai Fişek Tabancası da rekabetçi oyun modlarında mevcut değil.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al