2 dk. Serkan KÖSE 29.03.2022

Fortnite Battle Royale 29 Mart v20.00 Düzenlemesi

Yıllar sonra oyun içi inşayı kaldıran Fortnite’ın yeni sezonun v.20.00 güncellemesi yayımlandı. İşte 29 Mart v20.00 güncelleme notları:

Battle Royale v20.00 29 Mart düzenlemesi ile Titan Tanklarına (veya herhangi bir rakip araca) karşı olan mücadeleyi yoğunlaştıracak ve yakında mahzenden çıkarılacak bir silah ile Direniş’in cephaneliğini güçlendireceksiniz. Hangi silah mı? Size kalmış!

FORTNİTE SIFIR İNŞA’DA KAFA KAFAYA ÇARPIŞIN

Sıfır İnşa; silah, eşya ve hareket becerilerinizi ölçen bir oyun modu. Sıfır İnşa da Keşfet sayfasında Tekli, Çiftli, Üçlü ve Ekipli oyun modlarıyla bulunabilir. (Lobideyken “OYNA!” butonunun üzerindeki “DEĞİŞTİR”e tıklayarak Keşfet sayfasına erişebilirsiniz.)

Sıfır İnşa’da yapıların yokluğunda savunma yapabilmeleri için oyuncular kalkan kaplamaya sahiptir.

ÖRS ROKETATARI İLE ARAÇLARI ROKETLEYİN

Araçları alt etmek için bir Ağır Taret var, peki neden taşıyabileceğiniz bir anti araç silahı olmasın?

Örs Roketatarı‘nın dürbününe bakın ve hedef aracınıza kilitlenin. Kilitlendikten sonra hedefe doğru bir roket ateşleyin! Örs Roketatarı; normal ve nadir sandıklardan, Yedili ve Gizemli Örgüt sandıklarından, mühimmat desteklerinden ve köpekbalıklarından çıkabilir.

TAARRUZ TÜFEĞİ İÇİN KÜLÇE

Hazırlanın, mahzenden bir şey çıkarılıyor! Direniş’in MK-7 Taarruz Tüfeği‘ni mi yoksa Çatışma Taarruz Tüfeği‘ni mi tedarik edeceğine karar vermekte yardıma ihtiyacı var. MK-7 Taarruz Tüfeği ile uzun mesafeli bir taarruz tüfeğinin lazer nişangâhını düşmanlara doğrultun. Çatışma Taarruz Tüfeği ile ise taarruz tüfeğinin gücünü çok geri tepmeyen bir hafif makineli çatışma tüfeğine aktarın. (Çatışma Taarruz Tüfeği’nin geri tepmesi tek bir güçte kalmak yerine artık o güce artarak varıyor.)

Bu taarruz tüfeklerinden biri mahzenden çıkmadan önce ikisini de deneme şansına erişeceksiniz! MK-7 ve Çatışma Taarruz Tüfeği’ni; 2 Nisan 2022 Cumartesi TSİ 11.00’den 5 Nisan 2022 Salı 06.59’a kadar adada bulabilirsiniz. Bu deneme süresi bittikten kısa süre sonra bağış panolarına külçe katkısı sağlayarak en sevdiğinize oy verebilirsiniz. %100 fona ulaşan ilk eşya hızlıca ganimet havuzuna giriş yapacak!

REKABETÇİ NOTLARI

  • Örs Roketatarı, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • MK-7 Taarruz Tüfeği/Çatışma Taarruz Tüfeği rekabetçi oyun modlarında olmayacak.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir