2 dk. Serkan KÖSE 03.03.2022

Fortnite Battle Royale v19.40 Yama Notları

Fortnite Battle Royale v19.40 güncellemesi yayınlandı. Epic Games resmi sayfası üzerinde Fortnite Battle Royale v19.40 yama notları paylaşıldı. İşte Fortnite Battle Royale v10.40 yama notları:

Fortnite Battle Royale v19.40 Güncellemesi: İnanılmaz Ağ Haftası’nda İster Uçun İster Salının!

İnanılmaz Ağ Haftası

V19.40 güncellemesi, İnanılmaz Ağ Haftası‘nı sunar! 1 Mart 2022 TSİ 17.00’den 8 Mart 2022 TSİ 16.59’a kadar, Spider-Man’in Ağ Atıcıları‘nın (normalde bulabileceğiniz yerlere ek olarak) adadaki sandıklardan çıkma ihtimali olacak! Havada süzülmeye doyamayanlar veya kötülerin uzaklara uçarak parıldayan bir yıldız haline gelişini seyretmek isteyenler için, İnanılmaz Ağ Haftası’nda Zıplatan Kareler mahzenden çıkarılıyor. Zıplatan Kareler’i yerde veya mühimmat desteklerinde bulabilirsiniz!

Hazır havalanmışken “İnanılmaz Ağ Haftası” görevlerini tamamlayarak ilave TP kazanabilirsiniz. 🕸

İnanılmaz Ağ Haftası sona erdiğinde yeni bir temalı hafta başlayacak. 8 Mart TSİ 17.00’de başlayacak olan bu hafta, beraberinde yepyeni özel görevler getirecek. Daha fazla bilgi için takipte kalın!

Uzaklığa Duyarlı Sesli Sohbet Sahtekarlar’a Geliyor

V19.40 güncellemesiyle Sahtekârlar’ın Ses sürümünü geliştiriyoruz! “Sahtekârlar (Ses)” oyun modunda artık uzaklığa duyarlı sesli sohbet kullanılabilir. Yani artık karakterinizin yakınında kim varsa onu duyacaksınız. Önceden olduğu gibi, sesli iletişim avlanan ve avlanmayan oyuncular arasında bölünecek, bu sırada Ajanlarla Sahtekârlar bir arada olacak. Avlanan oyuncular avlanmayanlarla konuşamayacak olsa da olan biteni takip edebilmeleri için onları duyabilecekler.

Sesli iletişimi tercih etmeyen oyuncular, “Sahtekârlar” oyun modunu seçebilirler (bu modda sadece Hızlı Sohbet etkindir).

Tekrarlardan Ada Saatini Ayarlayın

Artık Fortnite tekrarlarını destekleyen platformlarda bir tekrarı oynatırken ada saatini değiştirebilirsiniz! Bunu yalnızca Battle Royale’in veya adayı üreten kişinin ada saatini belirlemediği Kreatif adaların tekrarlarında yapabilirsiniz.

Bir tekrardayken ada saatini ayarlamak için kamera ayarlarını seçin (ortasında çark bulunan kamera simgesi), saat simgesini bulun ve çubuğu kaydırarak dilediğiniz saati seçin. Ayrıca isterseniz ada saatini duraklatabilirsiniz.

Rekabetçi Notları

  • İnanılmaz Ağ Haftası ganimet değişiklikleri ve Zıplatan Kare, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.

Ciddi Hata Düzeltmeleri

  • Bazı kıyafetlerin lobide parlak mavi bir “hologram” efektiyle parlamasına sebep olan bir sorun düzeltildi.
  • Konum isimlerinin farklı bir dil seçildiğinde bile haritada İngilizce olarak görünmesine sebep olan bir sorun düzeltildi.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir