2 dk. Serkan KÖSE 06.07.2022

Fortnite Battle Royale v21.20 Güncelleme Notları

Epic Games’in gözde oyunu Fortnite, bu sabah itibariyle v21.20 güncellemesini aldı. Güncellemeyle birlikte birçok değişiklik ve yenilik kullanıcı ile tanıştı. İşte Fortnite Battle Royale v21.20 güncelleme notları:

Battle Royale v21.20 güncellemesiyle Yüklü Hafif Makineli ile rakibe baskı kurun, geri dönen Portatif Kale ile kendinizi koruyun ve Tarumar Tapınak’ta toplayın toplayabildiğinizi! En yeni güncelleme hakkında daha fazla bilgi için göz atın

INDİANA’YI AÇIN VE TARUMAR TAPINAK’I KEŞFEDİN

Biraz şan ve paraya hazır mısınız? Indiana Jones Savaş Bileti görevleri 6 Temmuz 2022 TSİ 16.00’da oyuna geliyor! Bu görevleri tamamlayarak Indiana Jones kıyafetini ve setinden daha fazla içeriği açabilirsiniz.

Indiana’nın gelişiyle tam zamanında adada Tarumar Tapınak adında bir tapınak keşfedildi! Jonesy’ler konumunun batısındaki bu konumu keşfedin ve antik mimarisi olan bir maceraya atılın.

YÜKLÜ HAFİF MAKİNELİ: RAKİPLERİNİZE MERMİ YAĞDIRIN

Yerde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde, Gerçeklik Fidanları’nda ve köpekbalıklarında bulunabilen Yüklü Hafif Makineli, rakipleri kevgire çeviriyor! Tetiğe basılı tutarak silahı yüklemeye başlarsınız. Ne kadar basılı tutarsanız, bıraktığınızda o kadar fazla mermi ateşler. Tetiği ne zaman bırakacağınızı nasıl mı anlayacaksınız? Ekranda ne kadar yükte olduğunuzu gösteren bir sayaç göreceksiniz. İster stratejik şekilde tam yükle, ister yarım yükle ateş edin!

(Yüklü Hafif Makineli’nin gelişiyle Hafif Makineli Çatışma Tüfeği mahzene kaldırıldı.)

PORTATİF KALE İLE ANINDA KORUNUN

Kendinize ait bir yerde takılmaktan daha iyi ne var ki? Portatif Kale geri döndü! Yerde ve sandıklarda bulabileceğiniz Portatif Kale’yi atarak saniyeler içinde kendinizi korumaya alabilirsiniz. Bu eşya için sıfır inşa gerekiyor. Çünkü kale kendi kendine oluşuyor.

TESTERE FIRLATICI KONUMLARI

Testere Fırlatıcı Haftası sona ermiş olsa da Parça Dükkânı’na ek olarak yerden, sandıklardan ve mühimmat desteklerinden hâlâ Testere Fırlatıcı bulabilirsiniz! Ancak Testere Fırlatıcı Haftası sona erdiğinden artık bu silah standart miktarlarda bulunabilecek.

REKABETÇİ NOTLARI

  • Yüklü Hafif Makineli, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • Hafif Makineli Çatışma Tüfeği, rekabetçi oyun modlarında mahzene kaldırıldı.
  • Portatif Kale, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • Eğer kaçırdıysanız: Geçen hafta karakter ve vahşi hayvanları, sunucu performansını arttırmak amacıyla rekabetçi oyun modlarından kaldırdık.

CİDDİ HATA DÜZELTMELERİ

  • Oyuncuların Gerçeklik Fidanı simgesinin haritada yanlış yerde görünmesine sebep olan bir sorun giderildi.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al