2 dk. Serkan KÖSE 06.07.2022

Fortnite Dünyayı Kurtar v21.20 Raporu

Epic Games’in sevilen oyunu Fortnite bilindiği üzere Dünyayı Kurtar moduna da önem veriyor. Epic Games resmi blogu üzerinden yayımlanan yeni makalede Dünyayı Kurtar v21.20 raporu yayımlandı. İşte detaylar:

Harekete geçme vakti! Dünyayı Kurtar’a yeni hareket seçenekleri geldi!

DEPAR ATIN, KAYIN VE ÇOK DAHA FAZLASINI YAPIN

Fortnite Dünyayı Kurtar’a yeni hareket seçenekleri geldi! 3. Bölüm’de önce Fortnite Battle Royale’e ve Kreatif’e gelen bu hareketlerle artık oyuncular, Dünyayı Kurtar’da da depar atabilecekkayabilecektırmanabilecekomuz atabilecek ve hatta eğilebilecekler!

Bu hareket güncellemeleri, kahramanların halihazırdaki becerileriyle birlikte çalışır. Bir göz atın!

Bir ninjanın çift zıplama becerisini tırmanmayla birlikte kullanarak çok daha yükseklere çıkın!

Kayarken silahınız elinizde kalır. Yani suratsızları havalı bir şekilde avlayabilirsiniz!

Omuz atarak havalı bir giriş yapın!

HAREKET HALİNDEYKEN ONARIM VE YÜKSELTME YAPIN

Bu yeni hareketlerin gereksinimlerini karşılamak için Onarım ve Yükseltme işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğinde bir değişiklik yaptık. Artık her nesne için seçtiğiniz yapıyı onarmak üzere bir tuşa basmak yerine, Onarım tuşunu basılı tutup nişangâhınızı onarmak veya yükseltmek istediğiniz tüm yapı ve tuzakların üzerinden geçirerek hareket halindeyken bu işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Not: “Onarım İçin Basılı Tut” özelliği, şu anda yalnızca Dünyayı Kurtar’da mevcut.

HIZLI UÇAN KAYKAYLAR

Bunca hareket yükseltmesine uymak için Uçan Kaykaylar da hızlanmasa olmazdı! Artık daha yüksek hıza sahipler ve hareket halinde kalabilmek için bunlara daha hızlı binilip iniliyor.

YENİ YAPI DİZİLİMLERİ

Görevlerdeki birçok yapı şablonu ve zemin dizilimleri genişletildi! Tüm bölgelere yeni havalandırmalar (bunları keşfetmek için eğilmeyi deneyin), kapılar, yapılar ve konumlar eklendi. Asıl soru şu; pastırmalar şimdi nereye saklandı?

KURNAZ TİLKİ’NİN UÇUŞU GÖREV SERİSİ

Bu hafta sonu yeni bir görev serisi ve kahraman ekleniyor, Dünyayı Kurtar’a Kurnaz Tilki geliyor. Yeni avantajı Sakatlayan Isırık, evcilleştirdiği vahşi hayvanların saldırılarının Hasar Hassasiyeti uygulamasını sağlıyor. Komutan Kurnaz Tilki ise, işaretlenen bu düşmanlar hasar aldığında veya avlandığında patlayarak etraftaki düşmanlara hasar veriyor. Sürünüzle birlikte çalışarak kritik hedefleri ortadan kaldırın!

YOLA ÇIK DEVAM EDİYOR

Pelerinli Yıldız, sevdiği yaz şarkısını herkesle paylaşmak için Radyo İstasyonu’na gidiyor! Yola Çık görev serisi, yeni melodiler ve kötülerle devam ediyor. Pelerinli Yıldız’a yardım ederek Çağdışı Kyle‘ı kapın! Kertenkele Cesareti avantajı, Kinetik Yüklenme her tetiklendiğinde iyileşmenizi sağlar.

v21.20’ye kayarak girin ve önümüzdeki haftalarda yeni lamalar, etkinlik mağazası güncellemeleri ve daha fazla görev serisi için gözünüzü dört açın!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al