2 dk. Serkan KÖSE 10.05.2022

Fortnite Film Festivali Geri Dönüyor

Fortnite 12 Mayıs Türkiye saati ile 21:00’de “Kısa Film Molası” Film Festivali’ni geri getiriyor. İşte detaylar:

“Kısa Film Molası” Film Festivali geri döndü! 12 Mayıs TSİ 21.00 itibarıyla Keşfet sayfasından Kısa Film Molası bölümüne giderek 9 kısa animasyon seçkimizden istediğinizi izleyebilirsiniz. Hem de içlerinden üçünün dünya çapındaki ilk gösterimi olacak. (Ayrıca ek bir kısa film ile toplam 10 kısa film olacak!

Bir kısa film seçtikten sonra ona özel sinemaya götürüleceksiniz. Bu kısa film sona erdikten sonra diğerleri oynamaya başlayacak. Ancak dilerseniz Keşfet sayfasından direkt olarak istediğiniz kısa filme geçebilirsiniz. Bu Kısa Film Molası, 16 Mayıs 2022 TSİ 21.00’e kadar sürecek!

EK KISA FİLM MOLASI DETAYLARI

BİR GRUPLA BİRLİKTE İZLEME

“Kısa Film Molası” Film Festivali’ni grup olarak mı izlemek istiyorsunuz? Her filmi en fazla 7 oyuncuyla grup olarak izleyebilirsiniz!

İZLEMENİN FARKLI YOLLARI

Oyuncular, filmleri diğer Kreatif deneyimler, Battle Royale ve diğer oyun modlarında Görüntü İçinde Görüntü aracılığıyla izleme imkânına da sahip. Bu seçeneğe ayarlardan erişilebilir. (Görüntü İçinde Görüntü ile filmler döngü şeklinde oynatılır.)

ETKİNLİK ALANI

Seçilen film sona erdiğinde sinemada kalarak (döngü halinde oynatılan) diğer filmleri izleyebilir ya da direkt olarak istediğiniz kısa filme geçmek için farklı bir sinemaya gidebilirsiniz. Toplam 10 tane film olacak. Ancak filmlerden birinin kendi sineması yok. Bunun yerine üç parçaya bölünmüş olan bu film, diğer tüm filmlerin döngüsünde izlenebilir!

TATLI BİR SÜRPRİZ

Geçen Kısa Film Molası’nda yediğiniz onca patlamış mısırla tuzluya doymuşsunuzdur dedik. Tatlı bir şeye ne dersiniz? 12 Mayıs Perşembe TSİ 03.00 itibarıyla Atıştır Bakalım ifadesi içerik mağazası raflarında yerini alıyor. Bu ifadeyle filmleri izlerken tatlıya doyacaksınız!

Yepyeni bir kısa film seçkisine hazır olun.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al