3 dk. Serkan KÖSE 07.06.2022

Fortnite Haziran Tayfa Paketiyle Birlikte MEKA Saldırı Komutanı Adaya Geliyor

Fornite Tayfası’nın Haziran ayının hediyesi MEKA Saldırı Komutanı adaya giriş yapıyor. MEKA kozmetikleriyle birlikte yükleme ekranları ve lobi müziği de verilecek. İşte tüm detaylar:

ÇARPIŞMA etkinliği sırasında Meka Saldırı Komutanı’nın kahraman görünümü şerefine, Haziran 2022 Tayfa Paketi sahipleri aşağıdaki bonus eşyaları kaptı:

  • Işık Kılıcı Kazması
  • Kalp Kıran Darbesi İfadesi
  • Tüm Sistemler Devrede Yükleme Ekranı
  • Meka Saldırı Komutanı Sancağı

Bu bonus eşyalar, Haziran 2022 Tayfa Paketi mevcut olduğu sürece paketi alan herkese verilecek!

Haziran 2022 Fortnite Tayfası Bonus Eşyaları + Orijinal Eşyalar:

Adaya zarar vermek isteyenlerin kalpleri kırılacak.

Büyük işler başarmak için programlandı… Yoksa bu kararı kendi mi verdi?

Efsanevi savaş robotu yeniden çalışıyor. Meka Saldırı Komutanı, Haziran 2022 Tayfa Paketi’yle geliyor. Paket şu andan itibaren tüm Fortnite Tayfası aboneleri için etkin!

HAZİRAN TAYFA PAKETİ: METALİN YÜKSELİŞİ

Savaşta yeteneklerinizi gösterin ve ayı gibi büyük işlere imza atın.

Haziran Tayfa Paketi’nde Meka Saldırı Komutanı kıyafetine ek olarak ekstra güç depolama alanı (ekstra güce de ihtiyacı yok gerçi ama…) Meka Işık Kapasitörü sırt süsü ve ekipmanlarınızda Meka Saldırı Komutanı’nı temsil etmeye yarayan Mekanın Dönüşü kaplaması da var. En yeni Tayfa Paketi’yle mekanik gücünüzü gösterin!

DİĞER FORTNITE TAYFASI AVANTAJLARI: 2. VE 3. SEZON SAVAŞ BİLETLERİ VE AYLIK V-PAPEL!

3. BÖLÜM: 2. SEZON VE 3. BÖLÜM: 3. SEZON SAVAŞ BİLETLERİ

Fortnite Tayfası abonesi olmanın bir avantajı, mevcut sezonun Savaş Bileti’ne anında erişim sağlayabilmek. Yani mevcut 3. Bölüm: 2. Sezon sırasında etkin olan aboneler, otomatik olarak o sezonun Savaş Bileti’ne sahip olurlar. Eğer 3. Bölüm: 2. Sezon’un Savaş Bileti’ni abone olmadan önce satın aldıysanız tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

3. Bölüm: 3. Sezon çıktığında o sezondaki aktif aboneler, otomatik olarak sezonunSavaş Bileti’ni kapacak!

HER AY 1.000 V-PAPEL

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri her ay 1.000 V-Papel alıyor! Bu V-Papeller, abonelerin faturalandırma günlerinde* abonelere gönderilir. 31 Mayıs 2022’de mi kaydoldunuz? Kaydolduktan sonra size 1.000 V-Papel verilir. Sonrasında aboneliğinizi sürdürürseniz 30 Haziran 2022’de ve 31 Temmuz 2022’de (veya platforma bağlı olarak 30 Temmuz 2022’de) 1.000’er V-Papel verilir ve her ay bu şekilde devam eder.

Unutmayın: V-Papeller aylık Tayfa Paketi’ne değil faturalandırma gününüze bağlıdır. Yani aylık Tayfa Paketi’ni aldığınız gün verilmeyebilir.

Oyun içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası’na abone olabilirsiniz. Abonelikle ilgili daha detaylı bilgi için Fortnite Tayfası SSS sayfamıza göz atın!

Önemli: Paketi aldığınız platformda son oturum açmanızın üzerinden 30 gün geçtiyse Haziran Tayfa Paketi’ni almak için o platformda tekrar oturum açmanız gerekebilir. 

*79 TL’lik yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. Aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Nasıl iptal edeceğiniz de dahil tüm detaylar için Abonelik Koşulları‘na göz atın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al