1 dk. Serkan KÖSE 27.03.2022

Fortnite Jetpack’leri Geri Getiriyor

Boba Fett’li Fortnite, sevilen Jetpack envanterini geri getiriyor.

Yapılan sızıntı sonrasında Jetpack, Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 ile birlikte oyuna yeniden geliyor. Yapılan sızıntıda Jetpack’in revize edildiği de anlaşılıyor. Eskisine kıyasla daha da kullanışlı olan Jetpack’le birlikte oyuncuların Boba Fett kostümü olmasa bile ona dönüşüyor.

2018 tarihinde geçici olarak oyuna eklenen Jetpack, ara ara yeniden sandıktan çıkarılsa da Bölüm 3 Sezon 2’yle birlikte revize ediliyor. Yapılan sızıntıda Star Wars evreninden bilinen ödül avcısı Boba Fett gibi Fortnite haritasında gezinilebilecek. Jetpack’in Mandalor tarzı yeni versiyonu, oyunun sanal alan haritalarından birinde görüldü.

HYPEX isimli kullanıcı tarafından sızdırılan ve onaylanan jetpack Fortnite’a geri geliyor ve haritayı süsleyen IO keşif balonlarında bulunacak. Henüz ne zaman görünmeye başlayacaklarına dair bir bilgi paylaşılmıyor ancak sanal alan modunda kendini gösterdiğine göre muhtemelen geri gelmesi çok yakın olacak.

Hypex Paylaşımı

Fortnite’a gelen Bölüm 3 Sezon 2 güncellemesi “Direniş” ile birlikte oyuna eklenen yeniliklere öğrenmek için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir