3 dk. Serkan KÖSE 23.04.2022

Fortnite Ses Dalgası Serisi’nin Yeni İsmi: Emicida

Fortnite içerisinde Ses Dalgası Serisi’nde Mohammed Hamaki ve Tones And I isimlerinden sonra yeni isim duyuruldu. Brezilaylı rapçi Emicida, 30 Nisan’dan itibaren Fortnite içerisinde gösteri yapacak. İşte detaylar:

Mohamed Hamaki ve Tones And I’dan sonra Ses Dalgası Serisi’nin sıradaki sanatçısı da gelmek üzere! Dünyanın dört bir yanından sanatçıların katıldığı Ses Dalgası Serisi’nde şimdi sahnede Brezilyalı rapçi Emicida var. Emicida’nın gösterisi 30 Nisan TSİ 01.00’de başlayıp arka arkaya 72 saat boyunca sürecek!

Ses Dalgası Serisi’nde her gösteri, kendi interaktif deneyiminde gerçekleşir. Buna Emicida gösterisi de dahil. Daha önce de duyurduğumuz gibi, Japon pop şarkıcısı ve müzik yapımcısı Gen Hoshino ve rekortmen Mali asıllı Fransız şarkıcı Aya Nakamura da Fortnite’ta kendi gösterilerini yapacaklar. Ses Dalgası Serisi devam ederken detayları kaçırmamak adına önümüzdeki aylar için gözünüzü dört açın. 🎵

BertBuilds, Paradox Builds ve Zen Creative’in eseri olan Emicida’nın interaktif deneyimi, hayat yolculuğundan ve bunun müziğine olan etkilerinden esinleniyor. Emicida’nın en büyük hitlerinden bazılarını içeren konser şarkı listesi, Brezilya’nın São Paulo kentinin kuzeyindeki Jardim Cachoeira’da büyüyüp Brezilya’nın en popüler rapçilerinden biri ve dünya çapında başarılı bir sanatçı haline gelişini anlatıyor.

Bu deneyimde Emicida, sokaklardaki rap karşılaşmalarıyla başlayıp dünya çapında tanınan bir rapçi olmaya giden yolculuğu hakkında paylaşımlarda bulunuyor.

EMİCİDA GÖSTERİSİ NASIL İZLENİR?

Oyuncular, 30 Nisan TSİ 01.00 itibarıyla SES DALGASI SERİSİ: EMICIDA Keşfet karesine girerek (ya da şu ada kodunu girerek: 6929-7613-7801) gösteriye dalabilirler.

Gösteri aralıksız 72 saat boyunca tekrarlanacak (3 Mayıs Salı TSİ 01.00’e kadar), yani hemen katılamazsanız endişelenmenize gerek yok. Deneyimi tamamladıktan sonra biraz TP ve yanında da hatıra olarak Ses Dalgası Serisi – Emicida spreyini kapacaksınız.

Oyuncular ayrıca gösteriyi diğer Kreatif deneyimler, Battle Royale ve diğer oyun modlarında Görüntü İçinde Görüntü aracılığıyla izleme imkânına da sahip olacak. Bu seçenek, etkinliğin belirli anlarında mevcut olacak ve ayarlardan erişilebilecek. (Not: İnteraktif unsurlar, Görüntü İçinde Görüntü özelliğinde mevcut olmayacak.)

EMİCİDA LOBİ MÜZİĞİ VE İFADESİ

Emicida’nın müziği ve dansı gösterisiyle sınırlı değil. İlerlemeye Devam lobi müziğiyle hayallerinizin peşini asla bırakmayın ve Başarı Dansı ifadesiyle kendi yolunuzu kendiniz çizmenin gururunu yaşayın. Bu lobi müziği ve ifade, 29 Nisan TSİ 03.00’te etkinlikten önce Fortnite içerik mağazasında olacak!

EMİCİDA GÖSTERİSİ İÇERİK ÜRETİCİLERİNE ÖZEL DETAYLAR

İçerik Üreticilerini Destekleme programındaki içerik üreticileri, Emicida gösterisinden YouTube’da içerik yayınlayabilecek ve bu videolardan para kazanabilecek. Bu durum yedi gün boyunca geçerli olacak. Sonrasında da içeriğin kaldırılması için herhangi bir bildirim gönderilmeyecek. Daha fazla bilgi için:

  • Emicida gösteri içeriğinden para kazanmak için, İçerik Üreticilerini Destekleme üyelerinin YouTube ve İçerik Üreticilerini Destekleme hesaplarını bağlamaları gerekir.
  • ÖNEMLİ: İçeriğinizi YouTube’a yüklerken Herkese Açık veya yalnızca bağlantı aracılığıyla görüntülenebilir şekilde yüklediğinizden emin olun. Özel olarak yüklerseniz gelir elde edememe ihtimaliniz vardır.
  • İçeriği diğer platformlara yüklemek için kanalınızın bulunduğu platformun şartlarını okuyarak telif hakkı ihtarı almamak için yapmanız gerekenlere göz atın.
  • İçerik Üreticilerini Destekleme programında değil misiniz? Endişelenmeyin, yine de deneyimin beğendiğiniz anlarını paylaşabilirsiniz. Ancak bu içeriklerden YouTube’da para kazanamazsınız.

Lütfen unutmayın: Emicida’ın gösterisini canlı yayınlayacak Twitch içerik üreticileri için videoların veya kliplerin üçüncü parti telif hakkı tespit sistemleri tarafından kaldırılmayacağını garantileyemeyiz. Genel olarak etkinlik süresince videoları ve klipleri devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Daha fazla bilgi için Twitch’in DMCA ve Telif Haklarına Dair SSS yardım sayfasına bakın.

IŞIĞA DUYARLILIK/KRİZ UYARISI:
“Ses Dalgası Serisi – Emicida” yanıp sönen ışıklar içerir. Işığa duyarlılık geçmişiniz varsa etkinliğe katılmadan önce bir doktora danışın. Herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz takdirde izlemeyi ANINDA BIRAKIN.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al