3 dk. Serkan KÖSE 04.05.2022

Fortnite Yıldızlar Serisi’ne Chica Ekleniyor

Fortnite Yıldızlar Serisi’ne içerik üreticisi “Chica” ekleniyor. Ayrıca Fortnite, Perşembe günü yapılacak olan Chica Kupası’nı da duyurdu. İşte detaylar:

Tavukların dikkatine, Chica topluluk içerik üreticisi olarak Yıldızlar Serisi’ne katılıyor! Chica’nın Yıldızlar Serisi Seti 8 Mayıs 2022 Pazar günü TSİ 03.00’te içerik mağazasına geliyor. Chica kıyafetine ve sırt süsüne ek olarak yumurtadan bir de özel bir sprey çıksın isteyenler, 5 Mayıs Perşembe günü gerçekleşecek Chica Kupası‘nda yarışabilir.

CHİCA SETİ: EKİBİN YILDIZI OLUN

Chica kıyafetinin yıldızı beş farklı tarzla parlıyor. ⭐ Varsayılan tarzın yanı sıra Prizmatik Seri tarzıAsil Seri tarzıGüneş Gözlüklü tarzı, ve Avcı Maskeli tarzı ile geliyor.

Chica kıyafeti varsayılan tarzı, Prizmatik Seri tarzı ve Asil Seri tarzı.

Chica kıyafetine Chica’nın Yıldızı sırt süsü de dahil ve tıpkı kıyafet gibi sırt süsü de Asil Seri alternatif tarzıyla birlikte geliyor.

Ayrıca, içerik mağazasına gelen ve bir oklavadan çok daha göz korkutucu olan Aida Nine’nin Yadigârı kazmasını kapın. Kıyafet gibi bu kazmanın da Asil Seri alternatif tarzı bulunuyor. 👍

Savaş sırasında bir sonraki adımınızdan emin değilseniz Tavuk Dansı ifadesiyle hünerlerinizi gösterin:

CHİCA KUPASI: KÜMESTE KAPIŞMA

5 Mayıs Perşembe günü gerçekleşecek Chica Kupası’nda şansınızı deneyin. Bu Sıfır İnşa Çiftli Kupası’nda, Chica kıyafeti ve Chica’nın Yıldızı sırt süsünü içerik mağazasına gelmeden önce kazanma şansı için yarışın. Ayrıca, en az 8 puan elde eden oyuncular Chica’nın İşareti spreyini kazanacak!

Bölgenizdeki üç saatlik zaman aralığında maksimum 10 maç oynayabilirsiniz. Oyun içi Rekabet sekmesinde, etkinliğin bölgenizdeki tam vaktini bulabilirsiniz.

Chica’nın İşareti Spreyi.

Turnuva Puanlamaları şu şekildedir:

Maç Sıralaması

Azmin Zaferi: 25 Puan
2.: 22 Puan
3.: 20 Puan
4.: 18 Puan
5.: 17 Puan
6.: 16 Puan
7.: 15 Puan
8.: 14 Puan
9.: 13 Puan
10.: 12 Puan
11.: 11 Puan
12.: 10 Puan
13.: 9 Puan
14.: 8 Puan
15.: 7 Puan
16.: 6 Puan
17.: 5 Puan
18. – 19.: 4 Puan
20. – 21.: 3 Puan
22. – 23.: 2 Puan
24. – 25.: 1 Puan

Avlama Başına

1 Puan

Katılmak için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmesi, doğrulanması ve en az 50. seviye olması gerekir. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde görebilirsiniz.) Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen Chica Kupası Resmi Kurallar sayfasını ziyaret edin.

YAYINLARI İZLERKEN HIRSLI CİVCİV SPREYİNİ AÇIN!

Chica’nın Yıldızlar Serisi’ne gelişini kutlamak için favori Fortnite yayıncılarınızı izleyerek Hırslı Civciv spreyini kazanın! 6 Mayıs TSİ 17.00’den 9 Mayıs TSİ 05.00’e kadar Twitch’te toplam bir saatlik Fortnite yayını izleyen herkes bu spreyi açacak. Twitch’te ganimetlere erişebilmek için Epic hesabınızın ve Twitch hesabınızın bağlı olması gerekir.

CHİCA’NIN EĞLENCE KOŞUSU’NDA YILDIZINIZ PARLASIN

Tavukların da bildiği üzere Chica bile düşme hasarı tehlikesiyle karşı karşıya. İçerik üreticisi ekibi KyberCreative tarafından oluşturulan Chica’nın Eğlence Koşusu Kreatif adasında engelli pistin üzerinde süzülün. Bolca düşme de garanti. Bu deneyimin ada kodu: 8432-7199-6378!

Yakında gelecek Chica Setiyle kümesin lideri kimmiş gösterin!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al