1 dk. Serkan KÖSE 07.09.2021

Fortnite Sezon 7’de Hızlı Seviye Atlama

Sevilen Battle Royale oyunu olan Fortnite’ın yeni sezonu olan Sezon 7’nin bitimine sayılı günler kala, hızlı seviye atlama için bu rehberimize göz atabilirsiniz. 

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 kısa süre içerisinde sona erecek ve oyuncular Sezon 8 için heyecanlı. Sezon 8 gelmeden pek çok oyuncu Sezon 7’de hızlı bir şekilde seviye nasıl atlayacaklarını merak ediyor. Sezon 7’nin tüm ödüllerini toplamak isteyen oyuncular, Sezon 7’yi tamamlamak istiyor. Bu rehberimizde ise ise oyuncuların Sezon 7’de nasıl seviye atlayacaklarını ele aldık. 

Fortnite Sezon 7’de Kreatif Merkezi İle Nasıl XP Kazanılır?

Fortnite’ın son dönemde sevilen oyun modlarından birisi olan Kreatif Merkezi’nde oyuncular kendi yaratıcılıklarını sergiliyor. Bu mod ile birlikte oyuncular oyunda istediklerini yapabiliyor, istediği şeyleri inşa ediyor ve farklı açılardan ateş eden düşmanları haritalarına ekleyerek oyun keyfini arttırabiliyor. 

Kreatif mod her ne kadar oyuncuların genelde tek başına takıldıkları mod olsa da bu modda oyuncuların kolayca XP kazanıp seviye atlayabilecekleri bir hata da bulunuyor. Kreatif merkezinde AFK kalmanın oyunculara her 15 dakikada bir 25000 XP kazandıdığı ortaya çıktı. 

Oyuncular bu ödülü günde beş kere toplayabilir ve bu sayede oyuncular hiçbir şey yapmadan toplamda 125000 XP kazanabiliyor. Son olarak Fornite’ın yeni sezonu 13 Eylül 2021’de çıkacak. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al