2 dk. Esporlab 08.11.2020

Godfall Oyun İncelemesi

Konsol oyunu severlerin uzun süredir büyük bir heyecanla bekledikleri godfall oyun incelemesi araştırmaları counterplay games firmasının tarih vermesiyle daha da arttı. Firmadan yapılan açıklama ve yayınlanan fragmana göre 12 Kasım’da oyuncularla buluşacak olan godfall için hangi şartların sağlanması gerektiği de belirlendi.

Sony firmasının son sürümü olan playstatiton 5 ve PC’lerde oynanması için piyasaya sürülen godfall microsoft konsol oyunlarında kullanılmayacak. Playstation 5 için ilk duyurulan oyun olma özelliğine sahip olan godfall 2019 yılında the awards games etkinliklerinde kullanıcılara tanıtmıştı.

Goldfall Oyunu İçin PC Gereksinimleri Nelerdir?

Tanıtım videolarındaki HD ses ve görüntü kalitesiyle oyuncuları heyecanlandıran godfall sadece belirli bir düzeyin üzerindeki PC’lerde kullanılmaktadır.

Bu oyunda donma ve kasma gibi problemler yaşamak istemeyen oyuncuların PC özelliklerinin nasıl olması gerektiği aşağıda belirtilmektedir;

  • Windows 10,
  • 12 GB Ram,
  • AMD Ryzen 5 1600 / Intel Core i5 6600,
  • AMD Radeon RX580 8GB / NVIDIA GeForce GTX1060 6GB

Godfall için minimum bu özelliklere sahip olması gereken PC’lerin son sürüm olmayanlarında farklı sorunlar yaşanma ihtimali yüksektir.

Godfall Oyun İncelemesi

Godfall Oyun İncelemesi

Godfall Konusu Nedir?

Henüz tam olarak piyasaya çıkmamasından dolayı hakkında pek bir bilgi bulunmayan godfall oyun incelemesi detayları oyunun yaratıcısı Keith Lee’nin açıklamaları ve fragman ile sınırıdır. Yakın dövüş oyunu olarak piyasaya sürülecek olan godfall de bulunan şövalyelerin temel görevleri sonu gelecek olan Dünyayı kurtarmaktır. Fragman incelendiğinde bu konunun grafiklerle çok iyi şekilde işlendiği görülen oyunda, 4 alem ve kalıntılarından tekrar doğan bir şövalyenin hikayesi kullanıcılarla buluşmaktadır.

Godfall Oyun Detayları

Mekanik olarak daha önceki video oyunlarıyla aynı mantıkta bir ilerleyiş biçimine sahip olan godfall da oyuncu karakterlerini geliştirmek mümkündür. Karakterlerin yakın dövüşler için 2 adet silahının olduğu oyunun Monster Hunter World oyunundan esinlenerek tasarlanmasından dolayı benzer özelliklerde bulunmaktadır. Tek kişi veya sahada çoklu kullanıcılarla oynanma özelliğine sahip olan godfall oyun incelemesi sırasında bu durum oyuncuları oldukça heyecanlandırmaktadır.

Godfall Oyun Ücreti

PC ve playstatiton 5 üzerinden oynanabilme özeliğine sahip olan godfall için Türkiye fiyatı henüz oyun piyasaya çıkmadan önce belirlendi. Bilgisayar üzerinden bu oyunun uzun soluklu heyecanını yaşamak isteyenlerini 249 T ödeme yapmaları gereken bu ücret playstation kullanıcıları için biraz daha fazladır. Oyunun playstation sürümünün ilk duyurulara göre 799 TL olması beklenirken, bu fiyata kullanıcıların nasıl bir tepki verecekleri satışların başlamasıyla ortaya çıkacak.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al