2 dk. Esporlab 10.11.2020

GTA 5 Yüzde 100 Save Nasıl Yapılır?

Tüm oyuncular, gta 5 yüzde 100 save işlemleri için kurulum yapmalıdır. Grand Theft Auto oyun serisinin GTA 5 serisi dünya genelinde en fazla oynanan oyunlardan birisidir. Oyun kurulumu yapan ve oyunu tüm kurulumlar yapılarak, eksiksiz olarak oynamak isteyenler yüzde 100 save dosyası ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Dosya kurulumunun nasıl ve nereye yapılacağı konusunda araştırmalar yapılarak, hatasız işlemler yapılmaya çalışılmaktadır.

Yüzde 100 Save Yapmak

Gta 5 yüzde 100 save kurulumunun yapılabilmesi için tüm görevleri içeren %100 save dosyasının bilgisayara indirilmesi gerekiyor. Daha sonra bilgisayarın, belgeler klasörü içerisinde yer alan Rockstar Games içerisinde yer alan GTA V klasörü seçilir. GTA V klasörü içerisindeki Profiles isimli dosya bulunur ve bu dosya içerisindeki 1ADC4109 veya farklı isimde olabilecek dosya açılır. Bilgisayar indirilen % 100 sava dosyası bu klasör içerisine yerleştirilir ve tüm klasörler kapatılır. Daha sonra GTA 5 oyunu açılır. Oyun açıldıktan sonra save dosyası yüklenir ve kurulum tamamlandıktan sonra oyun tüm görevler yüklenmiş olarak oynanmaya başlanabilecektir.

GTA 5  Sistem Gereksinimleri

Online oyunlar için bilgisayar, belirlenen minimum özelliklere sahip olmalıdır.

Gta 5 yüzde 100 save dosya kurulumu yaparak oyunların oynanabilmesi için tercih edilen bilgisayarın minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1 64 Bit,
  • İşlemci : Amd phenom 9850 (4 cpu), intel core 2 Q6600,
  • Ram: 4 GB,
  • Ses Kartı: DirectX 10,
  • Ekran Kartı: Nvidia 9800 4 gb,
  • Sabit disk: 65 GB ve üzeri,

Bu özellikler üzerinde olan bilgisayarlarda GTA 5 oyunu rahatlıkla oynanabilecektir. Her oyuncu oyun kurulumundan önce bilgisayar özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

GTA 5 Yüzde 100 Save Nasıl Yapılır?

GTA 5 Yüzde 100 Save Nasıl Yapılır?

Neden Yüzde 100 Save Yapılır?

Birçok oyuncu GTA 5 oyununu oynarken, tüm görevleri yapabilecekleri, yetkilere sahip olmak istemektedir. GTA 5 oyunu, bir görev oyunudur ve oyuncular, belirlenen senaryoya göre seçilen harita üzerinden görevleri tamamlamaya çalışacaktır. Yüzde 100 save yapıldığında, tüm görevlere ulaşma imkanı olacak ve oynanan oyundan daha fazla keyif alınacaktır.

Eksiksiz Kurulum

GTA 5 oyununun ve tüm eklentilerinin eksiksiz olarak kurulabilmesi için sistem gereksinimlerinin ve hangi dosyaların indirileceğinin bilinmesi gerekiyor. Yüzde 100 save dosyası internette en çok aranan ve indirme yapılan dosyadır. Bu dosyayı indirmek yeterli değildir. Önemli olan indirilen dosyanın bilgisayarda hangi klasörün içerisine konulacağı ve yüklemenin nasıl yapılacağını bilmektir.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al