2 dk. Esporlab 11.11.2020

GTA 5’de Bilinmeyen Gizli Bölgeler Nerelerdir?

Son yılların satış lideri olan gta 5’de bilinmeyen gizli bölgeler nerelerdir? Rockstar Games firması tarafından geliştirilen GTA 5 oyunu oyun severlerin en çok tercih ettikleri oyunlardan birisidir. Oyun içerisinde yer alan eğlenceli modlar oyunun en iyi şekilde oynanmasını sağlarken, yapılan yeni güncellemeler, oyundaki heyecanı artırmaktadır.

Gta 5 piyasaya çıkalı 6 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen keşfedilmemiş bölümler ve bölgeler bulunmaktadır. Oyuncular, kendilerini geliştirdikçe gizli bölgeleri bulabiliyorlar. Oyun içerisinde keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda varlık ve objeler bulunmaktadır.

Keşfedilmeyi Bekleyen Bölgeler

Gta 5’de bilinmeyen gizli bölgeler nerelerdir? Her oyuncu bu soruya cevap bulmaya ve rakiplerinden önce buraları öğrenmeye çalışmaktadır.

Gizli bölgeler olarak belirtilen yerler arasında şuralar gösteriliyor;

  • Tongva Vadisindeki uzaylı mağarası,
  • Covated Koyu’ndaki tatil yeri,
  • Tenis hocasının gerçek evi,
  • Gizli maden,

Gta 5 oyununda gizli bölgeler gibi çok sayıda gizli obje ve varlıklarda bulunmaktadır. Oyunlarda gizli bölgeleri, obje ve varlıkları tespit edebilenler, oyunda üstünlük sağlayabilecek ve oynadıkları her oyundan keyif alacaklardır.

GTA 5’de Bilinmeyen Gizli Bölgeler Nerelerdir?

GTA 5’de Bilinmeyen Gizli Bölgeler Nerelerdir?

Tongva Vadisindeki Uzaylı Mağarası

Gta 5’de bilinmeyen gizli bölgeler ile ilgili araştırma yapanlar, tongva vadisindeki uzaylı mağarası bilgisine ulaşabilecektir. Oyunda keşfedilmeyen vadilerden birisidir ve tongva vadisi oyuncuların en çok kullandıkları bölgelerden birisidir. Bu mağarada her oyuncu bazı küçük yerleri ve objeleri keşfetmiş olsa da keşfedemedikleri yerler bulunmaktadır. Oyunda, Tongva vadisini kullanan oyuncular vadinin alt tarafında ufo’lara ait gizli parçaları bulabileceklerdir.

Covated Koyundaki Tatil Yeri

Gta 5 oyuncuları, oyun senaryosuna göre kafa dinlemek için San Chianski Mountain güney yamacını tercih etmektedir. Gizli bölge olan covated koyundaki tatil yerine ulaşım için karayolu yoktur ve sadece deniz ya da hava ulaşım araçları ile gidilebilmektedir. Oyuncular bu gizli bölgede, birçok yeni silah çeşitlerini bularak oyundaki güçlerini artırabilecektir.

Tenis Hocasının Gerçek Evi

Gta 5 oyun senaryolarında Michael karısını kıskandığı için tenis hocasını takip etmeye çalışmaktadır. Tenis hocasını öldürmek için girdiği evi yakıyor ancak ev tenis hocasına değil uyuşturucu mafya liderine ait olduğu ortaya çıkıyor. Bu ev tenis hocasının evi olmadığı için oyunda, tenis hocasının gerçek evini bulmaya çalışmaktadır. Gizli olan bu evi bulmaya çalışanlar, gerçek ev olduğunu anlayabilmek için evde tenis toplarını ve raketlerini görmeye çalışabilirsiniz. Oyuncular, gizli bölge olarak gösterilen tenis hocasının gerçek evini bulduklarında, senaryo gereği Michael yerine tenis hocasına ceza verebileceklerdir.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir