1 dk. Serkan KÖSE 03.05.2022

İki Hafta Sürecek Olan Fortnite X Star Wars Etkinliği Duyuruldu

4 Mayıs Star Wars gününe özel Fortnite içerik mağazasına gelmiş olan tüm eşyalar tekrar geri geliyor. İşte detaylar:

Star Wars Günü Fortnite’a da geliyor ama sadece 4 Mayıs için değil: Geçmişteki Star Wars eşyaları 3-17 Mayıs 2022’de mahzenden çıkmış olacak! Özel görevlerde bu eşyaları kullanarak İmparator Sancağı kapabilirsiniz. Ayrıca Savaş Bileti ile verilmemiş olan Star Wars kıyafetleri de çok çok uzak galaksilerden içerik mağazasına gelecek.

TEKRAR IŞINKILICI KUŞANIN

Işınkılıçları geri geldi!  Luke Skywalker‘ın IşınkılıcıKylo Ren‘in Işınkılıcı ve Mace Windu‘nun Işınkılıcı artık adanın dört bir yanında. Mavi ışınkılıcı isteyenler üzülmesin. O da var! Bu sefer mavi Obi Wan‘ın Işınkılıcı geliyor.

ATEŞE HAZIR OLUN

E-11 Blaster Tüfeği adaya geri geliyor. Artık oyuncular da bu silahı kullanabilecek! Peki nereden bulacaksınız? Stormtrooper’lar Obi Wan’ı aramak için adada kontrol noktaları kurdu. Bu kontrol noktalarından külçe karşılığında Blaster alabilirsiniz! Ayrıca sandıklarda veya yerde de bulabilirsiniz.

İMPARATORLUK ONAYI

Stormtrooper demişken, yeni Star Wars görevlerinde Stormtrooper eğitiminden geçmeyi unutmayın. Şu andan 17 Mayıs TSİ 07.00’ye kadar aktif olacak bu görevlerde bir “landspeeder”a (yani bir araca) el koyacak, kaçak bir “Jedi eşyasına” (yani ışın kılıcına) el koyup bunu kullanacak ve çok daha fazlasını yapacaksınız. Her 4 Mayıs görevi TP verecek ve beşini tamamlayınca bir İmparator Sancağı kazanacaksınız:

STAR WARS KIYAFETLERİ YENİDEN MAĞAZADA

Star Wars Günü kutlamaları devam ederken, Savaş Bileti kökeni olmayan ve daha önce içerik mağazasından geçmiş tüm kıyafetler galaksilerarası bir dönüş yapacak:

  • İmparatorluk Stormtrooper’ı
  • Kylo Ren
  • Zorii BlissTM
  • FinnTM
  • ReyTM
  • Sith Trooper
  • Boba FettTM
  • Fennec ShandTM
  • Krrsantan

4 Mayıs’ta güç sizinle olsun! Hem de neredeyse iki hafta boyunca!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al