1 dk. Serkan KÖSE 15.06.2021

League of Legends 11.13 İle Birlikte ARAM’a Gelecek Denge Değişiklikleri Belli Oldu

Riot Games’in sevilen oyunlarından olan League of Legends’a 11.13 güncellemesiyle gelen ARAM denge değişiklikleri belli oldu.

Oyun severlerin büyük bir beğeni ile oynadığı League of Legends’ın ARAM moduna 11.13 güncellemesi ile birlikte gelecek olan denge değişiklikleri açıklandı. Yeni güncelleme ile birlikte 11.13 güncellemesi ile birlikte pek çok şampiyon güçlendirmeler alacak.

Akali ve Gwen gibi oyunda patlamaya hazır suikastçıların yanında Rammus, Udyr ve Rek’sai gibi tank şampiyonların da güçlerinde önemli artışlar olacak.

Yeni güncelleme ile birlikte özellikle Akali’de ciddi bir artış olacağı görülüyor. 11.13 güncellemesinde ARAM’a yüzde beş hasar azalmasına ek olarak yüzde beş ek hasar verecek. Gwen ise ARAM’da fazladan ARAM nerflerinde ise Camille, Trundle, Zyra ve yeni değişiklik yapılan Dr. Mundo’da 11.13 güncellemesinde hasarlarını yitirecek.

Warmıg’un Zrhu ayrıca 11.13 güncellemesinde önemli bir ARAM nerfi alacak. Yeni güncellemede şampiyonlara karşı etkisinin bekleme süresi altı saniyeden sekiz saniyeye çıkarılacak. 11.13 güncellemesi, resmi Lig yama programına göre 23 Haziran tarihine sunuculara ulaşacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al