1 dk. Burak 19.01.2022

LoL Ölümcül Tempo Rününü Güçlendiriyor

Riot Games League of Legends yapımcıları “Ölümcül Tempo” rününü güçlendireceğini belirtti. Riot Games tarafından geliştirilen League of Legens yepyeni bir oynanış ile gündemde. Belirtilene göre Ölümcül Tempo rünü güçlenecek.

Riot Games LoL yapımcısı konu hakkında “Sezon Öncesi Dönem’in çıkışından bu yana rünler üzerinde de değişiklikler yaptık. 11.24 Yaması’ndaki zayıflatmalara rağmen Ölümcül Tempo hâlâ bazı yakın dövüşçü şampiyonların güç eğrilerini oyunun erken safhalarına taşımaya devam ediyor. Bu yüzden 12.2 Yaması’yla onu zamanla güçlenen bir hale getireceğiz.”

“Yakın dövüşçü şampiyonlar için Buzul Takviyesi oldukça iyi bir konuma yerleşti. Ancak birkaç efsuncunun daha Buzul Takviyesi’ni uzun vadede işlevsellik ve savunma açısından Aery’den daha iyi bir seçenek olarak görmesini umuyoruz. Diğer anahtar rünlerle rekabete ortak olan İlk Vuruş hem taşıyıcılar hem de suikastçılar açısından oldukça başarılı bir tablo çizdi ve onlar için farklı oynanış tarzları sunuyor.” açıklamasında bulundu.

LoL içerindeki bu değişiklik oyuncular tarafından nasıl bir denge saylayacağını birlikte göreceğiz.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com