1 dk. Serkan KÖSE 09.04.2022

MK-7 Anket Sonucunda Fortnite’a Geri Döndü

Epic Games’in sevilen battle royale oyunu olan Fornite’a yeni öğeler eklenmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Ubisoft’un sevilen oyun serilerinden olan Assassin’s Creed’s ortaklığını Epic Games şimdi de bir süredir gerçekleştirdiği anketin sonucunda oyuna bir silah ekledi. 

Oyuncuların geri dönüşlerine önem veren Epic Games bu doğrultuda Fortnite’ı geliştirmeye devam ediyor. Oyuncular tarafından yapılan geri dönüşler sonucunda Combat AR yerine yine oyuncuların isteğiyle oyuna MK-7 geri döndü. 

Oyuncuların Oylarıyla Belirlendi

Oyuna yeniden eklenen MK-7 Fortnite’ı daha da eğlenceli hale getirecek gibi görünüyor. Epic Games Fortnite’ı son zamanlarda daha çok kişi tarafından oynanabilmesi adına inşa modunun kaldırıldığı ve oyunun daha da hızlandığı “Sıfır İnşa” modunu duyurmuştu. Bu modla birlikte oyuncular artık Fortnite’ı herhangi bir yapı inşa etmeden doğrudan saldırı odaklı oynayabiliyordu. 

Assassin’s Creed Karakterleri Oyuna Eklendi

Oyun dünyasının sevilen karakterlerinden olan Eivor Varinsdottir ve Ezio Auditore artık Fortnite’a eklenmiş durumda. Fortnite oyuncuları, Fortnite’ın içerik mağazasına giriş yaparak Assassin’s Creed karakterlerinin yanında Assassin’s Creed temalı kozmetikleri de satın alabilir ve Fortnite adasında bir casusluk başlatabilir. Fornite x Assassin’s Creed ortaklığı sonucunda oyuna eklenen içerikleri haberimizin sonunda yer alan videodan izleyebilirsiniz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir