3 dk. Burak 28.02.2022

Naomi Osaka Fortnite Yıldızlar Serisi’ne Eklendi

Birçok insanın ilham kaynağı olmuş tenis şampiyonu, aktivist, moda tasarımcısı ve girişimci Naomi Osaka, yeni bir mücadeleye hazır. Bu macerasında siz de ona katılabileceksiniz! Naomi Osaka, Yıldızlar Serisi’nin en yeni üyesi olarak Fortnite adasına dalıyor. Kıyafetleri ve aksesuarları 4 Mart 2022 Cuma TSİ 03.00’te içerik mağazasında.

Servis atmak için Naomi Osaka kıyafetlerini bekleyemeyecek kadar sabırsızlanıyor musunuz? 2 Mart’taki Naomi Osaka Kupası‘nda mücadele edin! Her bölgenin en iyi oyuncuları, Naomi Osaka Seti‘ndeki iki kıyafetle birlikte iki kazma ve sırt süsünü kazanacak, yanında bir de sprey kapacak!

NAOMİ OSAKA SETİ: ÇİFTLİ TAKIMI

Naomi Osaka’nın birçok farklı yönü var. Tek bir sıfatla anılmayı reddeden Naomi, Fortnite adasına gelirken yanında özgün ruhunu da getirdi. İki harika kıyafet tasarımıyla Naomi’nin farklı yönlerini sergileyin. Her biri için uygun aksesuarlarla tüm vuruş tekniklerinizi mükemmel hale getirin.

Naomi Osaka kıyafetine uygun olan İhtişamlı Raket kazması, savurduğunuzda ardında pembe bir iz bırakır. Zafer Tacı’nın tekrar peşine düştüğünüzde kazmayı sırt süsü olarak da kullanabilirsiniz. Daha adaya ayak basmadan asilzadelere özel Kraliçenin Bulut Sörfçüsü planörüyle savaşa başlayın. Naomi Osaka kıyafeti, Kort Kraliçesi alternatif tarzıyla birlikte gelir.

Karanlık Şaman Naomi kıyafetine uygun Portalaçan Raketi kazmasını savurduğunuzda (kıyafetle birlikte gelir) ardında bilinmeyen diyarlardan yeşil bir iz bırakır. Rakiplere musallat olurken kazmayı sırt süsü olarak da kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, adaya inerken bilinmeyen diyarlardan Lanetli Bulut Sörfçüsü planörünü kullanın. Karanlık Şaman Naomi kıyafeti, Neon Şaman alternatif tarzıyla birlikte gelir.

Ayrıca Naomi Osaka Seti’nde Servise Hazır ifadesiyle savaşa başlayın 🎾 (Figürler Stefan Bojic’in eseri.)

NAOMİ OSAKA KUPASI’NDA TEKLİ MÜCADELE EDİP İÇERİKLERİ ERKENDEN AÇIN

Yeni mücadeleler arıyorsanız 2 Mart’ta Fortnite’ta Naomi Osaka Kupası’nda mücadele edin. Naomi Osaka kıyafeti, Karanlık Şaman Naomi kıyafeti, İhtişamlı Raket kazması ve sırt süsü ile Portalaçan Raketi kazması ve sırt süsünü içerik mağazasına gelmeden önce kapma şansı için bu Tekli turnuvasında mücadele edin. Ayrıca, Kortun Korkulanı spreyini açmak için en az sekiz puan kazanın!

Bölgenizdeki üç saatlik zaman aralığında maksimum 10 Fortnite maçı oynayabilirsiniz. Oyun içi Rekabet sekmesinde, etkinliğin bölgenizdeki tam vaktini bulabilirsiniz.

Kortun Korkulanı Spreyi

Turnuva Puanlamaları şu şekildedir:

Maç Sıralaması

Azmin Zaferi: 30 Puan
2.: 25 Puan
3.: 22 Puan
4.: 20 Puan
5.: 19 Puan
6.: 17 Puan
7.: 16 Puan
8.: 15 Puan
9.: 14 Puan
10.: 13 Puan
11. – 15.: 11 Puan
16. – 20.: 9 Puan
21. – 25.: 7 Puan
26. – 30.: 5 Puan
31. – 35.: 4 Puan
36. – 40.: 3 Puan
41. – 50.: 2 Puan
51. – 75.: 1 Puan

Avlama Başına

1 Puan

Katılmak için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmesi, doğrulanması ve en az 50. seviye olması gerekir. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde görebilirsiniz.) Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen Naomi Osaka Kupası Resmi Kurallar sayfasını ziyaret edin.
Kupa’dan önce Naomi kıyafetlerini görmek ister misiniz? Naomi, berleezy ile birlikte 1 Mart TSİ 03.00’te berleezy’nin Twitch kanalında canlı yayında Fortnite oynayacak. Bu yayında kıyafetlerin oynanışını erkenden görebilirsiniz!

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir