4 dk. Serkan KÖSE 05.05.2022

Omega Şövalye Aşama Atlama Görevleri

Fortnite oyun içi içerik mağazası “Omega Şövalye” kozmetiğini ve görev paketiyle ilgili detayları paylaştı. İşte Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi detayları:

Sıradaki Aşama Atlama Görev Paketi şimdi içerik mağazasında: Omega Şövalye Aşama Atlama Görev PaketiAşama Atlama Görev Paketlerini aldığınız anda yeni bir kıyafet açarsınız. Ardından, sezon sona ermeden önce görevleri tamamlayarak kozmetik ödüller ve toplamda 28 aşama kazanabilirsiniz.

Aşama Atlama Görev Paketi ve Omega Şövalye Paketi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki SSS bölümüne bakın.

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ SSS

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ’NİN İÇERİĞİ NEDİR?

Yeni Kıyafet

Aşama Atlama Görev Paketi satın alındığında, anında yeni bir kıyafet açılır! Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi’yle hangi kıyafet açılır? Tabii ki Omega Şövalye‘nin ta kendisi!

Kozmetik Eşyalar ve 28 Aşama Kazandıran Görevler

Aşama Atlama Görev Paketi; dört hafta boyunca her hafta yedi adet, toplamda 28 adet yeni Aşama Atlama Görevi içerir. Aşama Atlama Görevleri; paketin çıkışından, mevcut sezonun sonuna kadar geçerlidir. (Satın alma anındaki mevcut görevler, paketin alındığı haftaya göre değişir. Ne zaman satın alındığına bakılmaksızın, 4. haftanın sonunda 28 görevin tamamı açılır.)

Her bir Aşama Atlama Görevinde, adada gizlenmiş bir Aşama Atlama Jetonu toplanması gerekir. Haftanın tüm görevleri tamamlandığında yeni bir kozmetik ödül açılır. Böylece toplamda dört adet kozmetik ödül kazanılabilir!

Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi’ndeki görevlerle açılabilecek kozmetik ödüller:

  • 1. Hafta Görevleri (şimdi oyunda): Şövalyenin Istırabı Sırt Süsü
  • 2. Hafta Görevleri (10 Mayıs TSİ 16.00’da başlar): Şövalyenin Istırabı Kazması (Kazmayı sırt süsünden çekebilirsiniz!)
  • 3. Hafta Görevleri (17 Mayıs TSİ 16.00’da başlar): Şövalyenin Istırabı sırt süsü ve kazması için Altın Şövalye Tarzı
  • 4. Hafta Görevleri (24 Mayıs TSİ 16.00’da başlar): Omega Şövalye kıyafeti için Altın Şövalye Tarzı

Tamamlanan her Aşama Atlama Görevi, 1 aşama kazandırır. Yani Aşama Atlama Görev Paketi ile Savaş Bileti’nde toplamda 28 aşama atlanabilir!
ÇIKIŞININ ÜZERİNDEN BİR HAFTADAN UZUN SÜRE GEÇTİKTEN SONRA AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ SATIN ALINDIĞINDA NE OLUR?

Aşama Atlama Görev Paketi çıkışının ikinci haftasında satın alınırsa ne mi olur? Hem 2. hem de 1. haftanın görevleri açılır! Çıkışının üçüncü haftasında mı alındı? 3., 2. ve 1. haftanın görevleri açılır. Dördüncü haftaya kadar bu şekilde devam eder. Aşama Atlama Görev Paketleri sezonun sonuna kadar alınabilir.

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ’NDEKİ GÖREVLERİN SÜRESİ NE ZAMAN DOLACAK?

Aşama Atlama Görev Paketleri sezonluk olduğu için, bütün görevlerin süresi mevcut sezonun sonunda dolacak. Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi’ndeki Aşama Atlama Görevlerinin süresi, 3. Bölüm: 2. Sezon’un sonunda (3 Haziran 2022) dolacak.

Görevlerin süresi, yeni haftanın görevleri geldiğinde dolmaz. Bu yüzden 4. haftaya gelindiğinde diğer haftaların görevlerinin tamamlanmaması sorun değil!

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ SATIN ALINDIKTAN SONRA GÖREVLER NEREDEN GÖRÜNTÜLENEBİLİR?

Aşama Atlama Görevleri, “Görevler” sayfasında kendi kategorileri altında bulunur. Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi’ndeki görevler, “Omega Şövalye” kategorisinde bulunur.

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETİ NASIL ALINIR? BİR ARKADAŞA HEDİYE EDİLEBİLİR Mİ?

Aşama Atlama Görev Paketleri, içerik mağazasından V-Papel karşılığında alınabilir. Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi 1.200 V-Papel’e alınabilir. Ayrıca tabii ki Aşama Atlama Görev Paketi arkadaşlara hediye edilebilir!

AŞAMA ATLAMA GÖREV PAKETLERİ İADE EDİLEBİLİR Mİ?

Aşama Atlama Görev Paketleri iade edilemez. İade Talepleri hakkında daha fazla bilgi için iadeler konusundaki yardım makalemize göz atabilirsiniz.

BİR SONRAKİ AŞAMAYA ÇOK AZ TP KALDI. AŞAMA ATLAMAK İÇİN AŞAMA ATLAMA GÖREVİ TAMAMLANIRSA BU GÖREV BOŞA MI HARCANMIŞ OLUR?

Aşama atlanmasına çok az TP kaldıysa, Aşama Atlama Görevi boşa harcanmaz. 89. aşamadan 90. aşamaya ulaşılmasına sadece 15.000 TP kaldığını düşünelim. Bir Aşama Atlama Görevi tamamlandığında 90. aşamaya ulaşılır ama kazandığınız TP boşa gitmez. Aksine 90. aşamaya ulaşıldığında, 91. aşamaya ulaşılması için yine 15.000 TP gerekir.

Aşama atlarken zırhınız adına ilerlemeye devam edin. Omega Şövalye Aşama Atlama Görev Paketi ile cesaretinizi sergileyin!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al