2 dk. Esporlab 10.02.2021

PUBG İşaret Fişeği Nerede Bulunur?

PUBG İşaret Fişeği Nerede Bulunur? Sorusunu birçok arkadaşımız soruyor. PUBG Mobile oyununda PUBG işaret fişeği attığınız zaman yanınıza bir yardım paketi geliyor. Bu yardım paketinin içinde ihtiyaç duyduğunuz silah ve aksesuarlar bulunuyor. Bazı yerlerde işaret fişeği bulunuyor ve bu işaret fişekleri genelde silahların en yoğun olduğu yerlerde bulunuyor. Bu işaret fişeği simgeleri ile karşılaştığınız zaman yardım paketi (Air Drop) alabiliyorsunuz.

PUBG İşaret Fişeği Nerede Bulunur?

PUBG Mobile oyununda toplamda 100 oyuncu bulunuyor. Bu rakiplerinizden herhangi birini öldürdüğünüz zaman da ona ait olan işaret fişeklerini kullanabiliyorsunuz. PUBG Mobile oyunu için işaret fişeği bulmanın en önemli yolu, mevcut silahların en yoğun olduğu alana harita yardımıyla gitmektir. Bu sayede, çevredeki tüm alanları iyi kontrol ederek işaret fişekleri ile karşılaşabiliyorsunuz.

Erangel, Miramar ve Savage haritaları yardımıyla oyun fişeklerini keşfedebilirsiniz. Hangi etaptaysanız, o etabın haritasında PUBG fişeklerinin haritası yer alıyor. Dikkat etmeniz gereken nokta, birçok oyuncu oraya bu fişekleri almak için yöneliyor. Kendinizi ani saldırılardan korumanız gerekiyor.

PUBG Oyun Fişeklerinin Özellikleri

PUBG Mobile oyununda hem sarı hem de kırmızı renkli işaret fişekleri yer alıyor. Sarı renkli işaret fişeği ile atış yaptığınızda gelen yardım paketinde silah, yelek, kask, çanta ve mermi bulunuyor. Her yardım paketinde muhakkak 2 farklı silah ve mermi bulunuyor.

Kırmızı renkli işaret fişeğinde iki seçenek bulunuyor. İlk seçenekte silah ve ekipman gelebiliyor diğer seçenekte ise zırhlı bir araç yardım paketi olarak gönderilebiliyor. Dikkat etmeniz gereken nokta, güvenli alanda işaret fişeğini göndermeniz gerekiyor ve bu sayede silah ve ekipmanları edinebiliyorsunuz.

[affiliate_news id=”3357″]

PUBG İşaret Fişeğini Kullanarak Rakiplerinizi Yok Etmek

PUBG Mobile oyununda PUBG işaret fişeği ile rakiplerinizi alt etmek istediğinizde bu yararlı olmuyor. İşaret fişeğiyle en isabetli şekilde rakip oyunculara ateş etmek dahi rakiplere etki etmiyor. Bu nedenden doğru kullanıldığında silah, aksesuar ve ekipmanlar elde edeceğiniz PUBG işaret fişeklerini sadece yardım paketi olan AirDroplar için kullanmanız gerekiyor.

PUBG İşaret Fişeğinden Yardım Paketi Neden Gelmiyor?

PUBG Mobile oyununda işaret fişeğini doğru alanda ve doğru şekilde ateşlediğiniz zamanlarda yardım paketi gelmeyebiliyor. Bunun asıl nedeni sizden hemen önce bir rakibinizin aynı yere doğru işaret fişeği ateşlemesidir. Sizden önce işaret fişeğini gönderdiği için yardım paketi ona gönderiliyor. Bir diğer bilmeniz gereken nokta ise eğer ki işaret fişeğini ateşleyemiyorsanız içinde mermi yoktur. Rakiplerinizi öldürerek ya da mermi ekipmanı bularak işaret fişeğini kullanabiliyorsunuz.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com