3 dk. Serkan KÖSE 15.09.2021

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi İndirme

PUBG Mobile’da oyuncuların uzun süredir beklediği güncelleme olan PUBG Mobile 1.6 güncellemesi sonunda çıktı. Bu rehberimizde ise oyuncuların bu güncellemeyi yüklemesi için izlemesi gereken adımları listeledik. 

PUBG Mobile oyununa pek çok önemli yenilik getiren 1.6 güncellemesi sonunda yayınlandı. Oyuncuların bu yeni deneyimleri yaşayabilmesi için oyunun son güncellemesi olan 1.6 güncellemesini yüklemesi gerekiyor. 

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi İndirme

PUBG Mobile’ın son güncellemesi olan 1.6 güncellemesinin APK dosyası internet sitesi üzerinden indirmeye sunuldu. Güncelleme ayrıca Google Play Store ya da App Store üzerinden de yüklenebiliyor. Bu rehberimizde ise APK dosyası ile güncelleme işlemini aktaracağız. 

 1. Adım – İndirmek istediğiniz güncelleme dosyasının 1.1 GB boyutu olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bu nedenle cihazınızda boş yer olup olmadığından emin olun ve mobil internette olmadığınıza dikkat edin. Güncelle boyutu yüksek olduğu için internet paketiniz kısa süre içerisinde tükenebilir. 
 2. Adım – APK dosyasını indirdikten sonra oyuncuların Android işletim sistemine sahip cihazlarında “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” seçeceğini aktif hale getirmeleri gerekiyor. Oyuncular bu seçeceği aktif hale getirdikten sonra APK dosyasını yüklemeye devam edebilir. 
 3. Adım – Kurulumun sonunda oyuncular, cihazlarında PUBG Mobile uygulamasını başlatmalı ve hesaplarına giriş yapmalı. Bu adımlar tamamlandıktan sonra oyuncular PUBG Mobile 1.6 güncellemesinin keyfini çıkarabilecek. Aşağıda, 14 Eylül ile 19 Eylül arasında son sürümü indiren oyuncuların alacakları ödüller şu şekilde oldu;
 • 2888 BP
 • 100 AG
 • Justice Defender Sırt Çantası (3d)

PUBG 1.6 Güncellemesi İle Yapılan Değişiklikler 

Yeni Mod: Flora Menace

Daha önce beta sürümünde mevcut olan Flora Menace oyun modu, 1.6 yamasına dahil edilecek. Yeni mod, oyunculara sağlıklarına destek veren Gençleştirme Bariyerini tanıtıyor.

Geri dönen oyun modları

Oyunun geliştiricileri 1.6 güncellemesiyle oyuna, en heyecan verici oyun modlarından bazılarını yeniden getirecek:

 • Metro Royale: Reunion – Metro Royale’in bazı bölümleri iyileştirilecekTitanlar: Son DirenişVikendiŞafağa Kadar Hayatta KalYük 2.0Enfeksiyon ModuRunik GüçAI’ya Karşı
 • Bu geri dönüşler hakkında daha fazla ayrıntı resmi sosyal medya platformları üzerinden sağlanacaktır.

Yeni sosyal özellik

 • Yeni bir Öne Çıkanlar özelliği, oyuncuların harika oyunlarını paylaşmalarına olanak tanır. Bu, ayarlardan etkinleştirilebilir. Ayrıca kariyer sonuçlarını sohbetlerde ve harici platformlarda da paylaşabilirler.
 • Bölge Sıralaması seçilen bir ülke/bölgede test edilecektir. Kullanıcılar, ülkelerinde iyi bilinen bir alan/yer işareti seçebilirler. Ek olarak, aynı bölgeden oyuncular, karşılık gelen unvanları kazanma fırsatı için Bölgesel Sıralamalara katılabilir.

Deneyim iyileştirme

 • Finallere kalamayan takımlar için PUBG Mobil Tüm Yetenekler Şampiyonasına yeni bir Playoff eklenecek. Oyunculara daha fazla görünürlük sağlamak için yeni Haftalık Maç sıralamaları da tanıtıldı.
 • 1. Döngü Sezon 2, 17 Eylül 2021’de başlıyor ve 18 Kasım 2021’e kadar mevcut olacak. Daha iyi ödüller ve efektler sağlayacak.
 • Geliştirilmiş özel efektler, ifade performansı ve temel kontrol.

Royale Ay 3: Şefin Özel Programı (17 Eylül 2021 – 17 Ekim 2021)

Royale Pass’in fiyatı aynı kalacak, yani Elite Pass 360 UC’ye mal olacak ve Elite Pass Plus 960 UC gerektirecek.

Son olarak PUBG Mobile oyununa gelen 1.6 güncellemesi hakkındaki tüm detaylara göz atmak isterseniz, bu linke tıklayabilirsiniz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

“PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi İndirme” için bir cevap

 1. Gürhan dedi ki:

  Para hilesi
  Silah hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al