2 dk. Esporlab 05.01.2021

Pubg Mobile 17. Sezon

Pubg mobile 17. sezon ne zaman başlayacak şuan merak konusu olmakla beraber heyecanla da beklenmektedir. Yeni sezonda gelecek yenilikler neler olacak ne gibi değişikler olacak herkes bunu merak ediyor ve heyecanla bekliyor. Pubg mobile on yedinci sezonda uc satın al işlemleri nasıl olacağı ise de bekleniyor.

[affiliate_news id=”3219″]

Pubg Mobile Yeni Sezonda Neler Var?

Pubg mobile yeni sezonda ne gibi yenilikler olacak işte hepsi aşağıdaki maddelerde sıralanmıştır daha fazlası da olabilir.

  • Turkuaz, yeşil renkli silahlar
  • Farklı gökyüzü temalı paraşüt
  • Yeni renkli silahlar
  • Yeni bir araç
  • Silah renginde turkuaz tava
  • Yeni sezon giysisi
  • Yeni sezon için yeni karakter

Yeni sezonda bu gelecek olan yenilikler için herkes çok heyecanlı ve bekleyişte. Pubg mobile uc ise fiyatları şuan belirsiz görünüyor.

Pubg Mobile 17. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Pubg Mobile 17. Sezon Ne Zaman gelecek merak edilmişti. Pubg yeni sezonun tam olarak başlangıç tarihi on dokuz ocak salı günü olarak belirlenmiştir. Türkiye saati ile ise saat beşe denk gelmektedir. Öngörülen tarih şimdilik budur.

Pubg Mobile Uc Satın Alma

Pubg mobile 17 yeni sezonunda pubg mobile uc satın al gibi işlemler ise şimdiden başlamış bulunmaktadır. Birçok sitede uc satışları kampanyalı şekilde veya normal şekilde yürütülmektedir. Önceden satın almak daha avantajlı olabileceğinden şuan satış olması mümkündür. Oyun zamanı da satış olacaktır.

Pubg Mobile Yeni Sezon Tema

Pubg mobile on yedinci sezonda temanın ne olduğu tam olarak bilinmemekle beraber ağırlıklı olarak galaksi gökyüzü olabileceği öne sürülüyor. Görünen o ki yeni gelen silah, paraşüt, tava skinlerinde de bu şekilde galaksi temaları olması ana temanın bu olacağı yönündedir.

Yeni sezonda Royal Pass özel yeni bir tema eklendi. Oyuncuların rütbeleri de bu sezonda sıfırlanmış olacaktır. Böylece yükselmek için fazla çaba sarf etmek gerekecektir.

Pubg mobile on yedinci yeni sezonda çok farklı değişiklikler ve yenilikler bekleniyor böylece oyuncuların heyecanı da bu oranda artış sağlıyor. Bunla beraber oyunu oynayanların sayısında da artış beklenmektedir. Yeni sezon hazırlıkları hala devam etmektedir. Sezonlar arası uygulama için belirli bir boşluk bırakılması gereklidir ki böylece oyun programcıları oyunu düzenleyebilmeli ve geliştirebilmelidir.

Pubg mobile 17. sezon ne zaman sorusundan ziyade Eski sezonu aratmayacak ve heyecanla beklenen bu on yedinci yeni sezon için sabırsız bekleyiş hala devam etmektedir. Çok yakında on yedinci yeni sezon oyuncuları ile buluşacaktır. Galaksi temalı yeni sezon oyuncularını bekliyor.

Pubg mobile 17. sezon ne zaman başlayacak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diğer yazılarımızıda takip etmeyi unutmayın.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al