1 dk. Burak KÖSE 03.07.2021

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

Battle Royale denilince akla gelen ilk oyun olan PUBG’de isim değiştirme kartı nasıl alınır? İşte PUBG isim değiştirme kartı ile ilgili her şey.

PUBG bilindiği üzere çıktığı günde Battle Royale oyun türünü değiştirmeyi başarmış ve PUBG Mobile oyunu ile de bu başarısını mobil platformlara da taşımış oldu. Milyonlarca aktif oyuncusu bulunan PUBG Mobile’da en çok merak edilen şeylerden birisi de hiç şüphesiz isim değiştirme kartının nasıl alınacağı sorusu.

Dünya genelinde en çok oynanan battle royale oyunu olan PUBG’nin mobil sürümü olan PUBG Mobile oyununda kullanıcı sayısı çok fazla olmasına rağmen oyuncular oyunun genel özellikleri hakkında çok fazla bilgi sahibi değil. PUBG Mobile “İsim Değiştirme Kartı” da bu özelliklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ki siz de PUBG Mobile oynuyorsanız ve isminizi değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız siz de bu kartı alarak isminizi değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile isim değiştirme kartını satın alabilmek için oyun sürümüzün 0.4 olması gerekmektedir. Eğer ki daha eski bir oyun sürümüne sahipseniz oyununuzu güncelleyerek bu kartı satın alabilirsiniz. Oyununuzu güncelledikten sonra “Etkinlikler” sayfasından ya da “Güncelleme Ödülleri” üzerinden PUBG Mobile isim değiştirme kartını satın alıp envanterinize ekleyebilirsiniz. Kartı aldıktan sonra envanter üzerinden kartı kullanarak PUBG Mobile isminizi değiştirip, oyuna yeni isminizle devam edebilirsiniz.

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

“PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?” için bir cevap

  1. Mirac dedi ki:

    AAl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com