2 dk. Burak KÖSE 02.07.2021

PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfekleri Nerelerde Bulunur?

PUBG Mobile oyununda oyuncuların oyunu kazanmaları için silah seçimlerini iyi yapmaları gerekiyor. Bu yazımızda ise PUBG Mobile oyununda oyuncuların keskin nişancı tüfeklerini bulabilecekleri yerleri sizler için listeledik.

Mobil cihazlar için en iyi battle royale oyun deneyimi sunan PUBG Mobile oyununda eğer ki oyuna yeni başladıysanız oyunu kazanmanız için pek çok şeyi öğrenmeniz gerekiyor. Oyuncuların başlangıçta öğrenmesi gereken konulardan birisi ise çantalarında iyi bir silah bulundurmak. Bu rehberimizde oyuncuların oyunu kazanmaları için keskin nişancı tüfeklerini nereden bulabileceklerine değindik.

PUBG Mobile oyununda sniper kategorisinde yer alan silahlar oyunda bulunan en güçlü silahlardır ve oyuncular bu silahlarla düşmanlarını tek vuruşta öldürebilir. Keskin nişancı tüfekleri genellikle air droplarda yer alsa da bu rehberimizde oyuncuların keskin nişancı tüfeklerini bulmaları için en iyi yerleri listeledik.

PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfeklerinin Bulunduğu Konumlar

Sosnovka Military Base

PUBG Mobile oyununda bir keskin nişancı tüfeği bulmak için en elverişli yer kesinlikle Sosnavka Miltary Base konumudur. Buranın yüksek bir loot yüzdesi bulunur ve kesinlikte burada yer alan binaların birinde M24 ya da Kar98K gibi başarılı bir keskin nişancı tüfeği bulabilirsiniz. Eğer ki siz de PUBG Mobile oyununda sniper oynamayı seviyorsanız bu noktayı çok seveceksiniz.

Pochinki

PUBG Mobile oyununda bir keskin nişancı tüfeği bulmak için en iyi ikinci yer ise Pochinki’dir. Bölge sahip olduğu yüksek loot yüzdesi nedeniyle pek çok oyuncunun uğrak yeri haline gelmiştir. Burası oyuncuların lootlamaları için 6x ya da 8x gibi yüksek menzilli silahları bulabileceği nadide yerlerden birisidir.

Novoepnoye

PUBG Mobile oyununda oyuncuların sniper bulabileceği bir diğer popüler nokta ise Novoapnoye’dir. Bu bölgede yer alan konteynerlarda oyuncular pek çok silahı bulabileceği gibi sniper gibi silahları da bu bölgeden bulabilir.

 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com