1 dk. Serkan KÖSE 07.09.2021

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesinin İlk Fragmanı Paylaşıldı

Sevilen battle royale oyunu olan PUBG : Battlegrounds oyununun mobil sürümü olan PUBG Mobile’a gelecek olan 1.6 güncellemesinin ilk fragmanı yayınlandı. İşte ilk fragmanda gördüğümüz detaylar. 

PUBG Mobile oyuncularının bir süredir beklediği 1.6 güncellemesinin Eylül ayının içinde çıkması bekleniyor. Güncellemenin çıkmasına kısa bir süre kala oyunun geliştiricisi olan Tencent güncellemenin ilk teaser’ını paylaştı. 

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan ilk fragmanda, bir uzaylı istilası haritayı ele geçiriyor. Geçmiş güncellemelerde Tencent, yeni bir oyun modu için Erangel haritasında büyük değişiklikler yapmıştı. 1.5 güncellemesinde köprüler ve çok daha fazlası oyuna eklenmişti. Bu yapılan değişikliklerde birisi de Görev Ateşleme modu olmuştu. Tüm bu gelişmeler teknoloji ve enerji şirketi olan DynaHex tarafından yapılmıştı. Oyuna gelecek olan 1.6 güncellemesi için Yarilo istilasının da haritayı değiştireceği de paylaşılan videoda görülüyor. 

PUBG Mobile’da 1.5 güncellemesinde Tencent ayrıca PUBG Mobile Royale Pass’ın çalışma biçiminde büyük bir değişiklik yapmıştı. Tencent güncelleme ile birlikte iki aylık tek bir RP yerine, her biri bir ay süren iki Royale Pass ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Her geçişte 50 kademeli ödül vardı ve fiyatları önemli ölçüde 360 UC’ye düşürülmüştü. Yapılan bu değişikliğin 1.6 güncellemesine gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al