2 dk. Serkan KÖSE 02.09.2021

PUBG : Battlegrounds 13.2 Güncellemesi Detaylandı

Bir yandan yeni mobil oyunu olan PUBG New State için ikinci alfa testlerini tamamlayan oyunun yapımcısı ve dağıtıcısı Krafton, bir diğer yandan da PUBG : Battlegrounds için yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. 8 Eylül tarihinde PC için ve 16 Eylül tarihinde ise konsollar için yayınlanacak olan PUBG : Battlegrounds 13.2 güncellemesi, oyuna Güney Kore’den ilham alınan Taego haritasına yeni güncellemeler, yeni oyun içi silahın yanında daha fazlasını getiriyor.

Yeni güncelleme ile gelecek olan yeni Survivor Pass : Crazy Night, öncekilerin aksine bu kez sekiz hafta boyunca devam edecek. Oyuncular 7 Eylül’den 2 Kasım tarihine kadar 50 seviye boyunca ilerlemelerinde Kaçak Mal Kuponu, İsim Künyesi ve Sprey dahil olmak üzere pek çok ödül kazanabilecek.

PUBG 13.2 güncellemesi bunun yayında oyuna P90 HMS silahını da yardım paketlerine ekliyor. P90 orijinal Tommy Gun’dan bu yana ilk yardım paketi HMPS olarak karşımıza çıkacak. Silah uzun menzilli çarpışmalarda etkili olmasını sağlayan benzersiz 5.7 mm güçlü cephanesi yüklü hale gelecek.

Güney Kore’de bir yer olan 8×8 harita boyutlarındaki Taego haritasında ise bu güncelleme ile bazı değişikliklere gidilecek. Yeni bir aracın yanında yeni oynanış sistemi, silah ve hava durumu modellemelerinin geleceği haritada oyuncuların daha iyi bir battle royale deneyimi yaşaması amaçlanacak.

Yeni güncelleme ayrıca oyuna yeni başlayanlar ya da oyunu az stresli bir ortamda oynayıp oyuna ısınmaları için Serbest Modu’da getiriyor. Oyuncuların tek başlarına ya da ekipleriyle, günde üç adede kadar Serbest Mod maçı oynaması sağlanacak. Bu sayede oyuncular XP ödülleri de kazanabilecek. Sadece Erangel haritasında oynanabilecek olan bu modda oyuncular etkinlik görevlerini de tamamlayabilecek.

Son olarak 13.2 güncellemesi daha önce de belirttiğimiz gibi PC’ler için 8 Eylül tarihinde çıkış yapacakken konsollar için 16 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Güncellemeyi daha şimdiden test etmek isteyen oyuncular PC test sunucusuna giriş yaparak deneyimleyebilecek. Güncelleme hakkında daha fazla bilgi için bu linke tıklayıp güncellemenin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al